• ۱۳۷ بازدید
  • اسفند ۲, ۱۳۹۸
Actual Window Menu مدیریت پنجره های باز شده در ویندوز

Actual Window Menu دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ مدیریت پنجره های باز شده در ویندوز اکچوال ویندوز منو در آنی یار. Actual Window Menu امکان مدیریت بهتر و سریعتر برنامه را فراهم می کند.  Actual Window Menu یک برنامه منحصر به فرد برای منوی ویندوز است و هر منوی پنجره ای را با گزینه هایی مانند Stay on Top ، تغییر اولویت برنامه ها ، Minimize to Tray ، Set Window Transp شفاف ، و غیره گسترش می دهد. اگر مرتباً بین ویندوز جابجا شوید ، اگر نوار وظیفه شما به هم ریخته است در صورت استفاده از بسیاری برنامه ها ، اگر ویندوز در جایی مناسب نباشد ، برنامه ما به بهترین یاور مجازی شما تبدیل می شود. شما می توانید قوانینی (به عنوان مثال موارد جدید منوی موجود) برای هر برنامه ایجاد کنید تا روند کار برای شما راحت شود. تنظیمات مورد نظر خود را پیکربندی کنید و هنگام اجرای برنامه ، آنها به طور خودکار اجرا می شوند! می توانید تنظیمات را برای همه برنامه ها با یک کلیک اعمال کنید.
Actual Window Menu یک برنامه مفید و مفید برای آن دسته از کاربرانی است که قصد دارند با مدیریت و دسترسی به اطلاعات مؤثرتر باشند. آن را به صورت رایگان امتحان کنید و متوجه خواهید شد که دیگر نمی توانید بدون آن کار کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار