• ۱۱۵ بازدید
  • اسفند ۲, ۱۳۹۸
DesktopOK ذخیره و بازیابی موقعیت آیکن ها در دسکتاپ

DesktopOK دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ ذخیره و بازیابی و موقعیت آیکن ها در دسکتاپ اوکی در آنی یار. یک نرم افزار کم حجم که موجب ذخیره و بازیابی موقعیت های آیکونها می شود. اگر تغییر وضوح صفحه نمایش رایانه خود برخی از نمادهای رومیزی خود را پنهان کنید یا قطع کنید ، می توانید تنظیمات صفحه نمایش خود را تنظیم کنید ، یا می توانید DesktopOK (۶۴ بیتی) را بارگیری کنید. این اجازه می دهد تا کاربرانی که رایانه شخصی مشترکی دارند ، تنظیمات شخصی را فوراً بازیابی کنند یا چندین کاربر را تنظیم کنید. می توانید از DesktopOK برای ایجاد پروفایل برای برخی کارکردهای خاص مانند کار ، گشت و گذار در وب یا بازی استفاده کنید. مهمتر از همه ، هنگامی که نیاز به تغییر وضوح صفحه نمایش دارید ، دسترسی دسک تاپ به برنامه های خود را از دست نخواهید داد.
این برنامه می تواند محل قرار گیری و ترتیب آیکن های دسکتاپ را ذخیره کرده و هر زمان که این ترتیب به هر دلیلی مانند تغییر رزولوشن صفحه نمایش برهم خورد آن را به حالت اولیه بازگرداند. این نرم افزار نیازی به نصب ندارد و می توانید آن را بر روی یک حافظه USB و سایر دستگاه های حافظه قابل حمل نیز به همراه داشته باشید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار