• ۱۴۵ بازدید
  • اسفند ۲, ۱۳۹۸
OneLoupe ذره بین متحرک برای زوم کردن روی اشیای دسکتاپ

OneLoupe دانلود نرم افزار ذره بین متحرک برای زوم کردن روی اشیای دسکتاپ وان لوپ در آنی یار. OneLoupe برای نمایش هر چیزی در صفحه بزرگ شده بر روی اشیا طراحی شده است.
OneLoupe برای نمایش هر چیزی در صفحه بزرگ شده طراحی شده است. ساده و آسان برای استفاده ، ذره بین کوچک OneLoupe همیشه آماده است وقتی به آن نیاز دارید تا تمام جزئیات خوب. OneLoupe بسیار کاربردی و کاربر پسند است. و این تقریباً هیچ مشکلی برای سیستم نیست؛ بدون نصب مورد نیاز است. پس از قرار دادن روی دسکتاپ ، همیشه آماده استفاده است. دامنه قابل تنظیم و ضریب زوم به فرد اجازه می دهد تا فرد با نیازهای افراد سازگار شود. این البته ، برای شروع بعدی OneLoupe 4.41 با تنظیمات مورد علاقه شما ذخیره می شود. پیکسل رنگی را از صفحه دسکتاپ خود دریافت کنید ، و فراموش نکنید که این امکان را برای ایجاد سریع تصاویر از محدوده زوم ، برای کار راحت در کلیپ بورد فراهم می کند. همچنین برای افرادی که دارای نقص بینایی یا ضعف بینایی هستند نیز مناسب است. کنترل پنجره بزرگنمایی از طریق وارد کردن مستقیم حرکت صفحه کلید و ماوس انجام می شود.
این نرم‌افزار به نصب احتیاج ندارد و فقط با یک دکمه می‌توانید آن را فراخوانی کنید. مهمترین مزیت این نرم‌افزار نسبت به Windows Magnifier امکان حرکت دادن ذره‌ بین آن است، کادری در اختیار شما قرار می‌گیرد که با حرکت موس می‌توانید آن را نیز حرکت دهید و هر چیزی که در داخل این کادر قرار بگیرد می‌تواند تا ۹ برابر اندازه اصلی بزرگ شود. از OneLoupe‌ می‌توان برای خواندن متن‌های ریز و یا بررسی جزئیات یک عکس استفاده کرد.
بعد از دانلود و اجرا کردن فایل نرم‌افزار، نوبت به تنظیم کردن یک کلید میانبر برای نرم‌افزار است، این کار به سادگی و از منوی نرم‌افزار در سینی نرم‌افزارهای در حال اجرای ویندوز (Tray) انجام می‌شود. بعد از تنظیم کردن کلید میانبر می‌توانید نرم‌افزار را با فشردن آن کلید اجرا کنید، البته امکان اجرای نرم‌افزار از طریق کلیک بر روی آیکون آن در Tray هم وجود دارد. هنگامی که نرم‌افزار در حال اجرا است، با استفاده از اسکرول موس می‌توانید میزان بزرگنمایی را تعیین کنید، افزایش بزرگنمایی تا ۹ برابر اندازه اصلی امکان پذیر است. هنگامی که نرم‌افزار فعال است در صورتی که کلید ‘b’ را فشار دهید، تصویری از محیط بزرگنمایی شده به Clipboard فرستاده می‌شود، بنابراین به راحتی می‌توانید محتویات کادر را ذخیره و از آن استفاده کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار