• ۱۳۹ بازدید
  • اسفند ۲, ۱۳۹۸
Pin to 8  پین کردن انواع فایل به Start Screen و Taskbar ویندوز ۸

Pin to 8 دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ پین کردن انواع فایل به Start Screen و Taskbar ویندوز ۸ پین تو هشت در آنی یار. کمک میکند انواع فایلها را به صفحه شروع و تسکبار پین کنید، Pin to 8  که قبلاً با عنوان Start Screen Pinner شناخته می شد – نرم افزار جهانی pinner برای ویندوز ۸ . این می تواند هر چیزی را در Start Screen یا Taskbar در ویندوز ۸ پین کند. در آخر این امکان وجود دارد که هر چیزی را به Taskbar وصل کنید!
Pin to 8 v2.1.0.0 همانطور که می دانید در ویندوز ۸ امکان Pin کردن برنامه ها، درایوها، پوشه ها و صفحات وب به صفحه شروع و تسکبار وجود دارد اما کاربران نمی توانند فرمت های مختلف فایل ها را به Start Screen و Taskbar ویندوز پین کنند، Pin to 8 نام ابزار رایگان و کم حجمی است که به کمک آن می توانید انواع مختلف فایل ها را به صفحه شروع و تسکبار پین کنید، همچنین شما می توانید آیتم های مختلف کنترل پنل، اشیاء Shell مانند Run و Libraries را نیز پین کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار