• ۱۱۹ بازدید
  • اسفند ۲, ۱۳۹۸
Start Menu X Pro منوی استارت پیشرفته ویندوز

Start Menu X Pro دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ منوی استارت پیشرفته ویندوز استارت منو ایکس در آنی یار. Start menu X جایگزینی از منوی استارت سیستم برای متخصصان است.
Start menu X جایگزینی برای منوی سیستم شما است که شما را با استفاده از گزینه های حرفه ای برای منوی شروع اغلب نادیده گرفته ، به جلو هدایت می کند.
Start menu X کاملاً با ویندوز ۱۰ سازگار است و راهی راحت و سریع برای راه اندازی برنامه ها از منوی سیستم فراهم می کند ، با نوار جستجوی چشم نواز (یادآور ویندوز ۷ و ویستا) و همچنین فراهم کردن یک آسان- گزینه استفاده برای کشف موارد داخل اسناد. این کاملاً قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد علاوه بر امکان جدا کردن کاملاً از منوی Start ، از نوار وظیفه ، ساختار را به طور کامل تغییر داده و زبانه ها (Pro) را اضافه کنید و آن را در هر نقطه روی دسکتاپ خود بکشید. علاوه بر این، Start Menu X Pro 6.32 با هر عامل مقیاس پذیری برای هر DPI کار خواهد کرد.
نرم افزار Start Menu X Pro 6.32 با قابلیت (شفافیت) در هنگام بازشدن زیرشاخه ها، جلوه زیبایی به ویندوز شما خواهد داد. همچنین میتوانید آیکون های هر شاخه و هر برنامه در منوی استارت را تغییر داده و از شکلک های دلخواه خود استفاده کنید. نکته قابل توجه این است که این نرم افزار هیچ تداخلی با منوی Start اصلی ویندوز ندارد و هر زمان که آن را حذف (Uninstall) کنید همه چیز به شکل سابق خود برمیگردد.

 

قابلیتهای نرم افزار Start Menu X Pro 6.32 :

امکان انتخاب محیط دلخواه یا سفارشی کردن آن
امکان دسته بندی فایل ها و استفاده از آیکون های مختلف برای مشخص کردن
امکان افزایش دسترسی به انواع منو

 

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار