• ۱۲۳ بازدید
  • اسفند ۲, ۱۳۹۸
Start Screen Color Tuner تغییر رنگ صفحه ورود به ویندوز ۸.۱

Start Screen Color Tuner دانلود نرم افزار دسکتاپ تغییر رنگ صفحه ورود به ویندوز ۸.۱ استارت اسکرین کالر تونر در آنی یار. ابزاری برای تغییر رنگ پس زمینه ورود به سیستم در ویندوز است. با انتخاب آنها از لیست رنگ های موجود ، ویرایش سریع رنگ ها را امکان پذیر می کند. به صورت اختیاری ، این امکان را به شما می دهد تا رنگ پس زمینه صفحه نمایش شروع و لهجه را در سیستم تغییر دهید. با این حال ، فعالیت اصلی ویرایش رنگ صفحه ورود به سیستم در ویندوز ۸.۱ است.
شما می توانید رنگ را از دو طریق تغییر دهید – اولین انتخاب آن به سادگی از لیست است. اما اگر رنگ از این طریق تغییر نکند ، می توان با یکدست کردن آن با رنگ صفحه شروع مجبور شد. برای این کار ، رنگ مناسب را در قسمت تغییر پس زمینه صفحه نمایش انتخاب کنید ، و سپس دکمه “استفاده از رنگ فعلی را در صفحه Logon Screen” فشار دهید. سپس این برنامه هماهنگی رنگ را مجبور می کند و صفحه ورود به همان رنگ به عنوان رنگ اصلی صفحه شروع نمایش می دهد.
نرم افزار Start Screen Color Tuner for Windows 8.1 v1.0.0.1 ابزار کم حجم و رایگانی است که شما با استفاده از آن میتوانید رنگ پس زمینه ی این صفحه را مطابق میل خود تغییر دهید، برای اعمال این تغییرات باید بعد از کلیک برروی Apply یک بار از نام کاربری خود در ویندوز خارج شده تا تغییرات بطور کامل اعمال گردد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار