• ۱۲۴ بازدید
  • اسفند ۲, ۱۳۹۸
Taskbar Pinner پین کردن حرفه ای فایل ها و پوشه ها به تسکبار ویندوز ۸

Taskbar Pinner دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ پین کردن حرفه ای فایل ها و پوشه ها به تسکبار ویندوز ۸ تسکبار پینر در آنی یار. فقط با یک کلیک راست می توان فایلها و برنامه ها را به  تسکبار پین کرد. اگر می خواهید برنامه های مشخصی را اجرا کنید ، می توانید میانبرهای آنها را در نوار وظیفه ویندوز پین کنید. متأسفانه در مورد فایلها یا پوشه ها نیز نمی توان همین حرف را زد اما می توانید با Taskbar Pinner این محدودیت را بدست آورید. این برنامه ساده امکان پین کردن هر چیزی به نوار وظیفه را به شما می دهد. پوشه ها و اسناد ، که ممکن است مرتباً آنها را باز کنید ، صفحه کنترل سیستم عامل و کتابخانه های ویندوز فقط چند نمونه هستند.

برنامه رایگان است و شما می توانید در هر زمان آنرا اجرا و اجرا کنید. به جای گذراندن مراحل نصب ، فقط باید یک بایگانی را از یک بایگانی استخراج کنید. برای سیستم عامل های ۳۲ بیتی و برای نسخه های ۶۴ بیتی می توانید اجرایی جداگانه پیدا کنید. Taskbar Pinner 2.0 به طور انحصاری برای ویندوز ۷ طراحی شده است ، اما می توانید یک برنامه دیگر را از همان توسعه دهنده با عملکردی مشابه پیدا کنید.

Taskbar Pinner 2.0 یک رابط کاربری جمع و جور با گزینه های پین کردن پرونده ها ، پوشه ها ، مکان های پوسته و پوشه های کتابخانه به نوار وظیفه ارائه می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی یکی از این گزینه ها کلیک کرده و موارد مورد نظر برای پین کردن را انتخاب کنید. پرونده ها و پوشه ها را می توان در یک گفتگوی استاندارد باز انتخاب کرد ، در حالی که می توانید مکان های پوسته و پوشه های کتابخانه را با کلیک کردن روی کادرهای مربوطه ، روی ویندوزهای مختلف انتخاب کنید.

برنامه به شما امکان می دهد تا هر مکان پوسته را به نوار وظیفه ، از جمله کنترل پنل ، مرکز اکشن و موارد دیگر وصل کنید. موارد پین فوراً در نوار وظیفه ظاهر می شوند و مانند هر میانبر دیگر کار می کنند. علاوه بر این ، Taskbar Pinner 2.0 را می توان با منوی زمینه Windows Explorer ادغام کرد. در نتیجه می توانید با کلیک راست بر روی آیتم ها و انتخاب گزینه مناسب ، هر پرونده یا پوشه را مستقیماً از یک پنجره استاندارد اکتشاف پین کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار