• ۱۱۴ بازدید
  • اسفند ۲, ۱۳۹۸
VeBest Icon Groups دسته بندی آیکونهای دسکتاپ

VeBest Icon Groups دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ دسته بندی آیکونهای دسکتاپ وی بست آیکون گروپس در آنی یار. با این نرم افزار میتوان آیکون های دسکتاپ را به شکل جالبی تفکیک کرد. تقریبا هیچ راهی برای جلوگیری از درهم و برهمی دسکتاپ وجود ندارد. با گذشت زمان ، نمادها جمع می شوند و حتی اگر یک تصویر پس زمینه با رزولوشن بالا داشته باشید ، رومیزی مانند گذشته جذاب نخواهد بود. VeBest Icon Groups  می توانند به شما کمک کنند با گروه بندی و انباشته کردن آیکون های خود ، نظم و آشوب را بر روی دسکتاپ خود بیاورید. نمادهای پراکنده را فقط در چند دقیقه می توانید سازماندهی کنید و قطعاً سیستم جدید را راحت تر خواهید یافت.
این نرم افزار را می توان در ویندوز XP یا نسخه های بعدی استفاده کرد ، تا ویندوز ۱۰ و پشتیبانی کامل از سیستم عامل های ۳۲ و ۶۴ بیتی را در اختیار شما قرار می دهد. در یک بسته کوچک عرضه می شود و نصب آن تنها چند ثانیه طول می کشد. نیازهای سخت افزاری متوسط ​​است و هیچ ابزار یا خدمات خاصی برای نصب آنها وجود ندارد.
پس از اجرای برنامه ، یک گروه نماد پیش فرض در ناحیه پایین صفحه نمایش داده می شود. گروه پیش فرض در Mac OS X مانند نمادها به نظر می رسد و احساس می کنید. می توانید آیکون های جدید اضافه کرده و یا با کلیک کردن و کشیدن آنها ، نمادهای موجود را حذف کنید. همچنین اگر می خواهید دسته بندی کنید ، می توانید پشته های آیکون را در گروه های خود ایجاد کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک پشته با میانبرهای مرورگر داشته باشید.
برنامه به شما امکان می دهد چندین گروه ایجاد کنید. علاوه بر این ، علاوه بر سیستم عامل OS X ، می توانید دو سبک دیگر را انتخاب کنید. می توانید با کلیک کردن و کشیدن آنها ، گروه های خود را به مکان های دیگر روی دسکتاپ منتقل کنید. همچنین می توان اندازه ، رنگ و سایر مشخصات آنها را در یک منوی تنظیمات کلی تغییر داد که از طریق نماد سینی سیستم قابل دسترسی است.

قابلیت های نرم افزار VeBest Icon Groups:
مدیریت فضا و آیکون های دسکتاپ
قرار دادن آیکون ها به ضورت گروه های مدور و خطی
امکان انتخاب پوسته ها و رنگ ها
توانایی کار با پوشه ها
امکان آرایش افقی و عمودی
امکان نام گذاری گروه ها
پشتیبانی از Scroll و انیمیشن های فعال سازی آیکون
پشتیبانی از نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی ویندوز

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار