• ۳۲۸ بازدید
  • اسفند ۳, ۱۳۹۸
Canon i-SENSYS MF3010 دانلود درایور

Canon i-SENSYS MF3010 دانلود درایور کانن آی سنسیس ام اف ۳۰۱۰ در آنی یار. با استفاده از این پرینتر مونو فشرده ، به راحتی و مستقیماً از رایانه رومیزی خود چاپ ، کپی و اسکن سریع را انجام می دهد. مناسب برای خانه و همچنین محل های کار بسیار کمی که استفاده از آن بسیار ساده است و همچنین از نظر انرژی بسیار مفید است. طراحی ساده و پیچیده و تمام طراحی سیاه MF3010 آن را به یک لیزر چند منظوره بسیار عاقلانه ۳ در ۱ تبدیل می کند. در یک واحد صرفه جویی در فضا یک چاپگر ، یک اسکنر و یک دستگاه چاپگر برتر نیز وجود دارد.

این ابزار قابل حمل قابل توجه و سریع برای اجرا ، این ابزار قابل حمل را به راحتی بر روی دسک تاپ جا می دهد. این عالی است برای شخصی و یا کوچک و همچنین برای کاربران دفتر که بیش از چاپگر تمایل دارند و مایل به صرفه جویی در وقت و زمان هستند.

راه انداز Canon i-SENSYS MF3010

Manufacturer : Canon

Model : i-SENSYS MF3010

Version : 11.3.0.0

Type : Printer

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

بهتر است این درایور را از طریق Device Manager نصب کنید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System :

Windows, Linux

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار