• ۳۷۸ بازدید
  • اسفند ۳, ۱۳۹۸
HP LaserJet 1005 دانلود درایور پرینتر

HP LaserJet 1005 دانلود درایور پرینتر اچ پی لیزرجت ۱۰۰۵ در آنی یار. HP LaserJet P1005 یک چاپگر واجد شرایط ستاره انرژی است که به رنگ های سیاه و سفید عرضه می شود. HP LaserJet P1005 یک پرینتر لیزری است که به منظور جابجایی در دفاتر کوچک طراحی شده است. این چاپگر از طراحی کاملی برخوردار است که به آن اجازه می دهد تا در دفاتر کوچک قرار بگیرد. در اینجا ، در زیر به لینک بارگیری (بارگیری) درایور HP LaserJet P1005 درایور برای کامپیوتر اشاره کرده ایم. این دستگاه با یک اتصال USB پرسرعت ۲.۰ سرعت بالا به کاربران امکان می دهد تا هنگام چاپ اسناد خود ، آن را به رایانه های خود متصل کنند. این چاپگر به طور خاص برای استفاده در دفاتر کوچک طراحی شده است. دارای ظرفیت سینی کاغذ ۱۵۰ ورق می باشد تا به حداقل رساندن زمان پر کردن کمک کند. این چاپگر قابلیت وضوح تصویر حداکثر ۶۰۰ dpi و سرعت آن تا ۱۵ ppm را دارد. چاپگر ارزش واقعی برای پول را ارائه می دهد اما کاربران باید درایورهای چاپگر را بارگیری کنند تا بتوانند از تمام ویژگی های این چاپگر استفاده کنند. درایور چاپگر تصویر لیزری P1005 چاپگر در نسخه های مختلف وجود دارد و به کاربران توصیه می شود آخرین نسخه را بارگیری کنند. شرکت HP نسخه جدیدی از راننده را هر از گاهی منتشر می کند. همیشه درایورهای دستگاه خود را به روز می کنید. برای بارگیری درایورها ، کاربران باید یک سیستم عامل سازگار و دسترسی به اینترنت داشته باشند. سایر الزامات بارگیری بسیار ساده است و شامل حافظه کافی ، یک پردازنده خوب با سرعت ۱ گیگاهرتز و حافظه بیشتر و حافظه رم است. روند بارگیری درایورها بسیار ساده است و هر کس با دانش اولیه در رایانه ها می تواند به راحتی آنها را بارگیری کند.

راه انداز HP LaserJet 1005

Manufacturer : HP

Model : LaserJet 1005

Type : Printer

قابلیت نصب از طریق Device Manager را : دارد

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار