• ۴۱۵ بازدید
  • اسفند ۴, ۱۳۹۸
HP LaserJet 1022 دانلود درایور پرینتر اچ پی

HP LaserJet 1022 دانلود درایور پرینتر اچ پی لیزرجت ۱۰۲۲ در آنی یار. HP LaserJet 1022 خوش ظاهر ، چاپی با کیفیت و اندازه کوچک را برای کاربران و دانشجویان انفرادی فضا ارائه می دهد. در حالی که ظاهر خوب و محکم این دستگاه هوای حرفه ای را به محیط کار شما اضافه می کند ، عملکرد پر سر و صدا آن ممکن است سردرد شما را به وجود آورد ، و لیزر ۱۰ لیتری ارزان تر از حد متوسط تونر ممکن است برای جویندگان معامله مکث کند. اگر به گزارشگرها و نمودارها به یک چاپگر اولیه اما با کیفیت احتیاج دارید ، لیزری بی پروا LaserJet 1022 تا به امروز با مشکل روبرو است ، اگرچه گزینه های دستکاری و چاپ آن برای کاربران قدرت بسیار محدود است. شما می توانید برای نسخه های این چاپگر با قابلیت های اترنت تعبیه شده یا قابلیت شبکه های بی سیم هزینه اضافی بپردازید ، اما در حالی که این دستگاه قادر به چاپ کارگروه سبک است ، شما به یک مدل بهتر نیاز دارید تا یک جریان کاری سنگین یا بسیاری از چاپ های گرافیکی چاپ کنید. ما HP LaserJet 1320 را حتی با قیمت ۱۰۰ دلار ارزش بهتر نیز می یابیم. ساخته شده در چاپ دو طرفه آن به تنهایی هزینه را ارزشمند می کند.

manufacturer : HP

Model : LaserJet 1022

Hardware IDs: USBPRINT\Hewlett-Packardhp_LaE75C

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

system :

windows, Linux

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار