• ۷۱۸ بازدید
  • اسفند ۵, ۱۳۹۸
HP Scanjet 2400 دانلود درایور اسکنر

HP Scanjet 2400 دانلود درایور اسکنر اچ پی اسکن جت ۲۴۰۰ در آنی یار. درایور اسکنر HP Scanjet 2400 یک درایور است که توسط Hewlett Packard طراحی شده است. این اجازه می دهد تا به طور صحیح عملکرد اسکنر سری HP Scanjet 2400 را انجام دهد. این درایور برای کاربر اسکنر ScanJet 2400 ایجاد شده است. علاوه بر آن ، برای سیستم های ۳۲ و ۶۴ بیتی نیز مناسب است. تقریباً با جدیدترین سیستم عامل های Windows ویندوز ۲۰۰۰ کار می کند. به لطف اسکنر درایور HP Scanjet 2400 ، اسکنر قادر است رزولوشن خود را به حداکثر ۲۴۰۰ پی پی پی x ۲۴۰۰ppp برساند. اسکنر هنگام انجام این کار از نوع دیجیتالی شدن CDD استفاده می کند. درایور به کاربر اجازه می دهد تا با درگاه USB کامپیوتر سازگار شود تا USB اسکنر را تشخیص دهد. این امکان را به اسکنر می دهد که انواع مختلف کاغذ مانند فیلم های شفاف و کاغذ معمولی را بر عهده بگیرد.

 

راه انداز HP Scanjet 2400

Manufacturer : HP

Model : Scanjet 2400

Type : scanner

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار