• ۱۱۸ بازدید
  • اسفند ۷, ۱۳۹۸
AeroAdmin نرم افزار ریموت دسکتاپ کنترل از راه دور

AeroAdmin دانلود نرم افزار ریموت دسکتاپ کنترل از راه دور آورو ادمین در آنی یار. با این نرم افزار میتوانید از راه دور صفحه دسکتاپ خود و یا فایل ها را به اشتراک گذارید.

اتصال به رایانه از یک مکان از راه دور برای دسترسی به برخی از فایلها یا به سادگی مشاهده دسک تاپ و فعالیت در حال انجام ، معمولاً به یک ابزار تخصصی نیاز دارد. ممکن است موضوع اعتبارنامه ای که برای دسترسی به برخی از ایستگاه های کاری لازم است وجود داشته باشد ، اما راه حل هایی وجود دارد که می تواند کل فرآیند را بسیار ساده تر کند و AeroAdmin یکی از این برنامه ها است.
این برنامه نسبت به بسیاری از ابزارهای مشابه مزیت بزرگی دارد ، یعنی واقعیت آن است که به همان صورت اجرا می شود ، بدون نصب و تنظیم لازم نیست. علاوه بر این ، رابط کاربری گرافیکی واقعا قابل فهم و استفاده آسان است ، بنابراین حتی کاربران با تجربه کمتری نیز نباید در عملکرد AeroAdmin مشکلی داشته باشند.
پس از برقراری اتصال از راه دور ، دسک تاپ رایانه ای که به آن وصل شده اید در یک پنجره جداگانه ظاهر می شود و به شما امکان می دهد بسته به نوع اتصال ، آن سیستم را مشاهده یا کنترل کنید.
در هنگام تلاش برای دستیابی به یک میزبان از راه دور ، هیچ کاری برای پیکربندی شما وجود ندارد زیرا تنها کاری که باید انجام دهید اینست که شناسنامه دستگاهی را که می خواهید به آن متصل شوید تهیه کنید و در صورت تمایل به استفاده از حالت “فقط مشاهده” یا ” کنترل از راه دور.
در مورد PC هدف ، در صورت دریافت درخواست اتصال توسط AeroAdmin ، کاربر می تواند آن را بپذیرد یا رد کند و در صورت اجازه اتصال ، حق دسترسی را تنظیم کند. بنابراین ، امکان کنترل ماوس و صفحه کلید ، همگام سازی کلیپ بورد و همچنین مشاهده صفحه نمایش امکان پذیر است.
علاوه بر برخی از مضراب های گاه به گاه که بیشتر مربوط به تأخیر ارسال یک فرمان به میزبان از راه دور است ، AeroAdmin ابزاری مناسب به نظر می رسد. کیفیت تصویر در هنگام مشاهده دسک تاپ از راه دور نیز نمی تواند چیزی قابل قبول باشد ، اما در کل برنامه کاربردی کار خود را به خوبی انجام می دهد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

راهنمای نصب

1) ابتدا دسترسی به اینترنت را قطع کنید .
2) آنتی ویروس سیستم خود را غیر فعال کنید .
3) فایل برنامه رااز حالت فشرده خارج کنید .
4) روی فایل اجرایی نرم افزار کلیک راست و گزینه Run AS Administrator را انتخاب کنید .
5) بعد از نصب نرم افزار را اجرا نکنید .
6) در صورت وجود فایل کرک , نرم افزار را کرک کنید .
7) بهتر است بعد از نصب و کرک نرم افزار سیستم خود را ری استارت کنید.

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار