• ۱۳۴ بازدید
  • اسفند ۷, ۱۳۹۸
Dashlane Password Manager نرم افزار مدیریت پسورد

dashlane password manager دانلود نرم افزار مدیریت پسورد دشلین پسورد منیجر در آنی یار.Dashlane یک برنامه بصری و قدرتمند است که می تواند در نگهداری رمز عبور به شما کمک کند.

همیشه توصیه می شود نام کاربری و رمزعبورهای خود را در مکانی مطمئن نگه دارید، تا هیچ کس دیگری نتواند به آنها دسترسی پیدا کند و از آنها استفاده کند.

می توان آن را با Internet Explorer ، Mozilla Firefox و Google Chrome یکپارچه کرد. شما باید برای محافظت از داده های خود یک حساب کاربری Dashlane ایجاد کنید و یک رمز عبور اصلی اختصاص دهید و آن را در دستگاه های مختلفی که Windows ، Mac ، iOS یا Android را اجرا می کنند همگام سازی کنید.

این ابزار دارای یک پرکننده فرم خودکار است و شامل یک مدیر رمزعبور و ژنراتور نیز می شود. جدا از گذرواژه‌ها ، این امکان را به شما می دهد تا یادداشتها ، کارتهای شناسایی ، گذرنامه ، داده های گواهینامه رانندگی ، جزئیات تأمین اجتماعی ، شماره مالیات ، پرداخت و رسید را ذخیره کنید. علاوه بر این ، Dashlane امتیازات امنیتی را در اختیار شما قرار می دهد تا به شما اطلاع دهد که آیا این کلیدها به اندازه کافی پیچیده هستند ، در غیر این صورت شما را ترغیب می کند که در اسرع وقت تغییر دهید.

سوابق را می توان با تایپ یا چسباندن آدرس وب سایت ، مشخص کردن نام کاربری و رمز عبور و همچنین با اختصاص یک عنوان به ورودی به برنامه اضافه کرد. علاوه بر این ، می توانید ابزار موردنظر را برای ورود به صورت خودکار به وب سایت ذکر شده تنظیم کنید یا هر بار برای شما رمز ورود اصلی را وارد کنید.

یکی دیگر از مزایای  نرم افزار dashlane 6.2007.0.32704 این است که تمام داده های ذخیره شده شما را تجزیه و تحلیل می کند و رتبه ای را صادر می کند که شما را از آسیب پذیری های شناسایی شده مانند گذرواژه های ضعیف یا عبارات رمزگذاری نشده رمزگذاری شده توسط مرورگرها آگاه می کند.

یک جنبه قابل توجه دیگر با پشتیبانی از نوع فایل گسترده برنامه در هنگام وارد کردن گذرواژه‌ها نشان داده شده است: از IE ، Firefox ، Chrome ، LastPass ، ۱Password ، Roboform ، PasswordWallet ، KeePass و فایلهای CSV.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار