• ۱۳۴ بازدید
  • اسفند ۷, ۱۳۹۸
HP Photosmart 5512 دانلود درایور پرینتر و اسکنر

HP Photosmart 5512 دانلود درایور پرینتر و اسکنر اچ پی فوتو اسمارت ۵۵۱۲ در آنی یار. چاپگر ، اسکن و کپی از یک دستگاه با پرینتر HP Photosmart 5512 e-All-in-One. این پروتکل از پروتکل های ۸۰۲.۱۱b / g / n بی سیم پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید چاپگر را با سایر کاربران در یک شبکه Wi-Fi به اشتراک بگذارید. مطابق با ENERGY STAR ، چاپگر به شما در صرفه جویی در صورتحساب های برق و ابزار کمک می کند. چاپگر چند منظوره HP بسیار ساده و قابل استفاده است و با بسیاری از انواع رسانه ها از جمله بنر ، کاغذ ساده ، سهام کارت ، پاکت نامه ، کارت هاکی و کاغذ عکس سازگار است. یک نمای بیرونی شیک است که با بیشتر میزها ، استودیو ها و خانه ها به خوبی ترکیب شده است. پرینتر جوهر افشان همه در یک با بسیاری از سیستم عامل های معاصر از سیستم عامل های ویندوز ، لینوکس و MAC به خوبی کار می کند. استفاده از لوازم جانبی اصلی HP مانند کارتریجهای جوهر و کاغذهای باکیفیت اصلی باعث افزایش عمر چاپگر می شوند. با پشتیبانی از چاپ الکترونیکی ، Photosmart 5512 e-All-in-One امکان چاپ مستقیم از دستگاه های دارای ایمیل و اینترنت را به طور مستقیم به دستگاه می دهد.

 

راه انداز HP Photosmart 5512

Manufacturer : HP

Model : Photosmart 5512

Version : 09.84.00.1189

Type : Printer / Scanner

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار