• ۱۱۷ بازدید
  • اسفند ۷, ۱۳۹۸
IDM Password Decryptor نمایش پسوردهای ذخیره شده در IDM

IDM Password Decryptor دانلود نمایش پسوردهای ذخیره شده در IDM آی دی ام پسورد دکریپتور در آنی یار. برنامه نرم افزاری که قادر به بازیابی رمزهای عبور از IDM است.

این یک رابط کاربری گرافیکی تمیز و بصری است که به کاربران امکان می دهد با کلیک کردن روی دکمه “شروع بازیابی” عملیات ریکاوری را شروع کنند.
در اصل ، کار با این ابزار بسیار آسان است ، زیرا نیازی به اجرای IDM یا پیکربندی سایر پارامترهای اختصاصی نیست. برنامه به طور خودکار اطلاعات را در پانل اولیه نمایش می دهد.
رمزگشایی رمز عبور IDM اطلاعاتی درباره URL ها ، نام های کاربری و کلمه عبور ها ایجاد می کند. به علاوه ، می توانید برنامه را مخفی کنید یا شخصیت رمزهای عبور را فاش کنید.
hبزار این امکان را برای کاربران فراهم می کند که کلمه عبور های فاش شده را در قالب های فایل زیر ذخیره کنید: HTML ، XML یا فایل متنی ساده. علاوه بر این ، می توانید از نسخه خط برنامه این برنامه برای رمزگشایی رمزهای عبور از پایگاه داده IDM استفاده کنید.
از آنجا که هیچ تنظیمات پیکربندی وجود ندارد ، حتی یک تازه کار نیز می تواند از هر ویژگی داخلی استفاده کند. آزمایشات نشان داد که رمزگشایی IDM رمزهای بازیابی شده را بسیار سریع و بدون خطا در کل مراحل نشان می دهد.
IDM Password Decryptor 5.5 روی منابع سیستم روشن است ، بنابراین عملکرد سیستم را مختل نمی کند و عملکرد دیگر برنامه ها را مختل نمی کند.
برای خلاصه کردن موارد ، ثابت می کند که رمز عبور IDM رمزگشایی یک برنامه کوچک اما قدرتمند است که رمزهای عبور را از IDM در پرواز بازیابی می کند. به نظر می رسد کل این فرآیند به لطف ویژگی اتوماتیک آن ، جز یک تکه کیک است و می تواند توسط افراد مبتدی و حرفه ای تسلط پیدا کند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار