• ۱۲۷ بازدید
  • اسفند ۷, ۱۳۹۸
K-Lite Codec Pack Mega پلیر و کدک تصویری

K-Lite Codec Pack Mega دانلود نرم افزار پلیر و کدک تصویری کی لایت کدک پک مگا در آنی یار.  ابزاری که می تواند همه چیز مورد نیاز خود را برای بازی در محتوای چندرسانه ای آنلاین و آفلاین به رایانه شخصی بیاورد. به عبارت دیگر ، تماشای فیلم و فیلم بر روی کامپیوتر هرگز آسان تر نبوده است ، زیرا این بسته جدید تقریباً همه چیزهایی را که یک کاربر همیشه به آن احتیاج دارد ، شامل می شود.
علاوه بر این واقعیت که از کدک های Quicktime و RealPlayer استفاده می شود ، این بسته همچنین شامل Media Player Classic ، یک برنامه عالی است که می تواند تقریباً هر فرمت ویدیویی را با کمک رمزگذارهای مناسب باز کند.
نصب K-Lite Codec Pack Mega برای مبتدیان می تواند کمی دشوار باشد ، زیرا ممکن است همه نوع و نام های فرمت آشنا به نظر نرسد ، اما تنظیمات پیش فرض برای کسانی که فقط قصد دارند فیلم ها را بدون شخصی سازی بیشتر پخش کنند کافی است.
علاوه بر این ، اگر شخصی نصب Media Player Classic را نیز نصب کند ، امکان پیکربندی انجمن های فایل را برای محتوای ویدیویی و صوتی دریافت می کنید.
با توجه به اینکه این یک ابزار قدرتمند و پیشرفته است ، کاربران کم تجربه ممکن است تلاش زیادی برای راه اندازی K-Lite Codec Pack Mega 15.3.5 داشته باشند ، به خصوص هنگامی که فکر می کنید این بسته شامل یک فایل راهنما یا توضیحات مفصل از ابزارهای داخلی نیست.
آنچه آن را از دیگر بسته های کدک که به سادگی محتوای آنها را مستقر می کنند جدا می کند این است که به کاربران امکان پیکربندی کامل تنظیمات عملکردی برای اجزای نصب شده را می دهد. ابزار tweak codec یک رابط کاربری ساده را ارائه می دهد ، مجهز به دسته بندی های تنظیم مانند مدیریت کدک و فیلتر ، کلی و چند مورد دیگر.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Windows XP, Vista, Windows 7, 8, 8.1 and 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار