• ۱۱۹ بازدید
  • اسفند ۸, ۱۳۹۸
Aegisub – Portable ویرایشگر زیرنویس فیلم

Aegisub دانلود نرم افزار ویرایشگر زیرنویس فیلم اگی ساب در آنی یار. این نرم افزار  ویرایشگر زیرنویس شماره SSA / ASS است و به هر ابزاری که نیاز حرفه ای داشته باشد مجهز شده است.

تماشای فیلم در رایانه شما باید کار بسیار آسانی باشد ، اما وقتی زیرنویس ها درگیر می شوند ، گاهی اوقات همه چیز به روشی که باید طی نمی کنند. چند خطای قالب بندی در زیرنویس ها و کل پرونده ممکن است به درستی بارگیری و نمایش داده نشود.
برای جلوگیری و رفع چنین اشتباهی ، ویرایشگر زیرنویس ابزاری ضروری است و در میان مواردی که ادعای شهرت می کند Aegisub است.
Aegisub دارای رابط کاربری بسیار تمیز حتی اگر پر از ویژگی های ویرایش و ایجاد زیرنویس ها از ابتدا باشد. ناگفته نماند که این ابزار همچنین با یک مدیر اتوماسیون همراه است که شما را قادر می سازد وظایف خود را تنظیم کنید و آنها را بطور خودکار انجام دهید ، بنابراین در نتیجه با کارهایی که باید بطور منظم انجام دهید ، در وقت صرفه جویی می شوید.
اگر زیرنویس ها تنها مشکلی نیست که می خواهید بر طرف شوید ، خوشحال می شوید که عملکردهای ویرایش صوتی و تصویری را که Aegisub 3.2.2 با آن همراه است ، کشف کنید. آنها به شما امکان می دهند همزمان با یک فیلم ، جریان صوتی و زیرنویس کار کنید تا همگام سازی کامل آنها در یک محصول نهایی انجام شود.
علاوه بر ابزارهای اصلی ، این برنامه دارای یک مدیر سبک زیرنویس ، دستیاران یک ظاهر طراحی و ترجمه ، چکرهای طلسم و تغییر دهنده رزولوشن ، جزئیات فیلم و تایمر است. همچنین منوی راهنمایی بسیار مفصلی وجود دارد ، که باعث می شود آن را برای مبتدیان و کاربران حرفه ای به طور یکسان مناسب کند.
به نظر می رسد که Aegisub 3.2.2 یکی از بهترین ویرایشگرهای زیرنویس در آنجا است و حتی اگر استفاده از آن ساده ترین کاربرد نباشد ، تمام ویژگی های مورد نیاز شما را از چنین برنامه ای در اختیار دارد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار