• ۱۰۸ بازدید
  • اسفند ۸, ۱۳۹۸
Aoao Video Watermark Pro قرار دادن امضا بر روی فیلم

Aoao Video Watermark Pro دانلود نرم افزار قرار دادن امضا بر روی فیلم اوا ویدئو واترمارک پرو در آنی یار.  ابزار حرفه ای که امکان می دهد متن ، تصاویر و شکل ها را به عنوان علامت علامت به کلیپ های خود اضافه کنید. اگرچه این مجموعه ویژگی های بسیار پیشرفته ای را در خود جای داده است ، این ابزار یک طرح بصری ایجاد می کند و این کار را با استفاده از کاربران کمتر ماهر راحت تر می کند.
افزودن فیلم به صف با کمک مرورگر فایل یا عملکرد “drag and drop” انجام می شود. این تصویر کوچک ، اندازه ، وضوح تصویر و مدت زمان هر کلیپ را نشان می دهد و یک پخش کننده ویدیوی داخلی را فراهم می کند.
Video Watermark Pro از طیف گسترده ای از قالب های ویدیویی ، از جمله AVI ، MP4 ، WMV ، MPG ، ASF و FLV پشتیبانی می کند.
شما می توانید از علامت متن استفاده کرده و ویژگی های آنرا ویرایش کنید ، در میان موارد دیگر کدورت ، چرخش ، فونت ، تراز و پیمایش را انجام دهید.
در مورد علامت های تصویری ، می توانید تنظیمات حلقه انیمیشن ، تغییر اندازه ، کدورت ، چرخش ، تراز و موقعیت را کنترل کنید. گزینه شکل شامل تنظیمات پیکربندی مشابه است. علاوه بر این ، مشاهده اطلاعات پرونده (به عنوان مثال رمزگذار ، میزان بیت ، میزان نمونه ، حالت کانال) ، تنظیم یک عمل پس از کار (به عنوان مثال فهرست باز کردن خروجی ، خاموش کردن رایانه) ، انتخاب سطح اولویت CPU و غیرفعال کردن صدا امکان پذیر است.
Video Watermark Pro در مورد پردازنده و حافظه سیستم بسیار خواستار است ، زمان پاسخگویی خوبی دارد و علامت های علامت گذاری شده را به سرعت روی فیلم ها اعمال می کنند ، بدون آنکه به گفتگوهای خطایی آویزان شوند ، خراب شوند یا ظاهر شوند. ما در تست های خود با مشکلی روبرو نشده ایم. با تشکر از طرح بصری و گزینه های پیشرفته ، Video Watermark Pro باید کل مخاطب را راضی کند.

 

قابلیت های نرم افزار Aoao Video Watermark Pro 5.2:

وارد کردن متن در ویدیو
وارد کردن نشانه های تصویری در ویدیو
وارد کردن اشکال دلخواه در ویدیو
افکت های ویدیویی
امکان علامت گذاری گروهی ویدیوها
تبدیل ویدیو
گرفتن عکس لحظه ای از ویدیو
سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار