• ۱۶۰ بازدید
  • اسفند ۸, ۱۳۹۸
Aone Ultra Video Joiner – Portable چسباندن چند فایل ویدئویی

Aone Ultra Video Joiner دانلود نرم افزار چسباندن چند فایل ویدئویی آون اولترا ویدپو جوینر در آنی یار. برنامه ای که می تواند فایلهای ویدئویی با فرمت های مختلف را ادغام و تبدیل کند.

رابط کاربری برنامه تمیز و بصری است. می توانید از مرورگر فایل یا روش “کشیدن و رها کردن” برای افزودن فیلم ها به صف استفاده کنید. تبدیل چندین مورد به طور همزمان و بدون پیوستن به آنها امکان پذیر نیست.
در لیست می توانید وضوح ، زمان شروع ، زمان پایان و وضعیت را برای هر پرونده منبع مشاهده کنید.
بنابراین ، می توانید فرمت و دایرکتوری خروجی را انتخاب کنید و فیلم را در یک پنجره کوچک در گوشه سمت چپ پایین صفحه نمایش دهید.
علاوه بر این ، شما می توانید کیفیت و اندازه فیلم و همچنین کیفیت صدا و صدا را انتخاب کنید و به طور دلخواه یک جعبه نامه اضافه کنید تا ابعاد اصلی حفظ شود.
اما همچنین می توانید یک زیرنویس اضافه کنید ، آهنگ صوتی را انتخاب کنید و از ابزاری برای برش فیلم ها استفاده کنید (با علامت گذاری نقطه شروع و پایان). علاوه بر این ، می توانید بعد از اتمام تبدیل ، اقداماتی را انجام دهید (به عنوان مثال پوشه خروجی باز ، کامپیوتر را خاموش کنید) ، و همچنین زبان رابط و اندازه فونت را انتخاب کنید.
در منوی “تنظیمات” می توانید موتور رمزگشایی ، کلاس اولویت پردازش و شماره هسته پردازنده را در تبدیل انتخاب کنید ، همچنین فیلم منبع را deinterlace کنید. همچنین ، می توانید گزینه های صوتی و تصویری اضافی ، مانند کدک ها ، نرخ فریم ، میزان ابعاد و میزان فرکانس نمونه را پیکربندی کنید.
این برنامه از یک مقدار کم تا متوسط ​​از منابع سیستم استفاده می کند ، شامل یک آموزش گام به گام با عکس های فوری است و در عین حفظ کیفیت تصویر و کیفیت خوب ، به سرعت یک کار را تمام می کند.

قابلیت های نرم افزار Aone Ultra Video Joiner 6.4.1208:

پشتبانی از Divx, XviD, MPEG4), MPEG1, MPEG2, DVD(.VOB), RealMedia, VCD , ASF/WMV
دارای کدک های داخلی برای پشتیبانی بهتر از ویدئوها
تبدیل چند ویدئو به یک فایل ویدئویی بدون افت کیفیت
چسباندن ویدئوها به یکدیگر و ذخیره آن در فرمت دلخواه
قابلیت انتخاب فایل های ویدئویی به تعداد نا محدود
قابلیت برش قسمت های انتخابی و جداسازی آن ها
دارای تنظیمات NTSC/PAL برای ذخیره سازی در فرمت های DVD, VCD, SVCD
سرعت بالا در تبدیل و بدون افت کیفیت
پشتیبانی از قابلیت Drag and Drop برای صرفه جویی در وقت و سهولت کاربر

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار