• ۱۵۵ بازدید
  • اسفند ۸, ۱۳۹۸
Aone Ultra Video Splitter – Portable برش فایلهای ویدئویی

Aone Ultra Video Splitter دانلود نرم افزار برش فایلهای ویدئویی آون اولترا ویدئو اسپلیتر در آنی یار. نرم افزاری که به راحتی می توانید پرونده های ویدئویی را به قطعات کوچکتر برش دهید. این برنامه دارای یک رابط کاربری ساده و افتتاحی است ، بنابراین حتی کاربران اولین بار نیز به راحتی می توانند از آن استفاده کنند.

اولین کاری که باید انجام دهید اضافه کردن پرونده است (روش “کشیدن و رها کردن” پشتیبانی می شود). همچنین می توانید تنظیمات صوتی و زیرنویس را پیکربندی کنید (Ultra Video Splitter می تواند به طور خودکار فایل زیرنویس را بارگذاری کند در صورتی که دارای نام پرونده مشابه فیلم است و در همان ریشه قرار می گیرد).
در مرحله بعد ، شما باید “حالت تقسیم” را انتخاب کنید – دامنه مشخص شده را به یک بلوک ، چند کلیپ ، به صورت زمان در ثانیه یا اندازه پرونده در مگابایت تقسیم کنید. پوشه و قالب خروجی را انتخاب کنید و مراحل تقسیم را آغاز کنید.
از آنجا که می توانید یک فرمت خروجی متفاوت با فیلم اصلی را انتخاب کنید ، این باعث می شود Ultra Video Splitter یک مبدل نیز شود. نمایه هایی که می توانید در اینجا انتخاب کنید عبارتند از: “فیلم کلی” (به عنوان مثال AVI ، MPG ، WMV) ، “CVD SVCD DVD Disc” ، “Apple” ، “Sony” ، “Blackberry” ، “Microsoft” ، “تلفن همراه” ، “PMP” و کاربر تعریف شده است
علاوه بر این ، می توانید برای حفظ ابعاد اصلی ، پیکربندی اندازه و کیفیت فیلم و همچنین میزان صدا و کیفیت صدا ، یک جعبه نامه اضافه کنید.

قابلیت های نرم افزار Aone Ultra Video Splitter 6.5.0401:

تبدیل فایل های تصویر در حجم بالا به کلیپ های تصویری کوچک
پشتیبانی از فرمت های مختلف تصویری نظیر AVI, Divx, XviD, MPEG, WMV, ASF, RM, MOV, 3GP, MP4 and VCD SVCD برای جدا سازی
قابلیت ذخیره سازی فایل های جداسازی شده در فرمت های تصویری مختلف
توانایی ایجاد تغییرات در صدای مربوط به فایل ها و تصاویر
دارای ویژگی Drag and Drop فایل ها که با این ویژگی به راحتی می توان هر فایلی در کمترین زمان به برنامه وارد نمود.
پشتیبانی از فایل های تصویری که توسط Codec ها دارای حجم کم می باشند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار