• ۱۳۰ بازدید
  • اسفند ۸, ۱۳۹۸
AVIAddXSubs اضافه کردن زیرنویس به فیلم

AVIAddXSubs دانلود نرم افزار اضافه کردن زیرنویس به فیلم آوی ادد ایکس سابس در آنی یار. راه حل نرم افزاری برای پرونده های زیرنویس SRT که در بارگیری مشکل دارند است.

اگر دستگاه پخش DVD شما در بارگیری پرونده زیرنویس SRT مشکل دارد یا از نحوه کار با پرونده SRT راضی نیستید ، AVIAddXSubs ممکن است راه حل را برای شما فراهم کند. در اصل می تواند SRT و پرونده فیلم AVI را به فرمت XUB تبدیل کند. از طرف دیگر ، می تواند SRT را به یک جفت فایل زیرنویس IDX / SUB تبدیل کند که توسط اکثر پخش کننده های فیلم قابل خواندن است.
کدگذاری XUB از Bitmaps به عنوان زیرنویس استفاده می کند ، بنابراین آنها کاملاً در جریان فیلم ادغام می شوند و پخش با کیفیت را ارائه می دهند. مطمئن باشید که این امر کیفیت تصویر را تغییر نمی دهد یا به طور دائمی زیرنویس ها را در تصویر سوخته نمی کند ، بنابراین می توانید زیرنویس ها را غیرفعال کنید یا به یک زبان دیگر تغییر دهید.
بسته به اندازه پرونده رسانه ، فرایند تبدیل از چند ثانیه تا چند دقیقه طول می کشد. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که فهرست مربوط به فایلهای منبع AVI و SRT را مشخص کنید و برنامه کاربردی شود ، در پایان کار با یک فایل جدید DIVX ، آماده اجرا بر روی DVD player شما.
گزینه دیگر ایجاد یک جفت زیرنویس IDX / SUB از پرونده SRT شماست. این امر حتی بیشتر مفید است زیرا جفت محدود به استفاده از فایلهای AVI نیست. از آنجا که در این ویدئو گنجانده نشده است ، ظروف رسانه MKV یا MP4 همچنین می توانند از زیرنویس جدید برای پخش استفاده کنند.
این تبدیل بسیار آسان انجام می شود و توسعه دهنده سه رویکرد متفاوت برای این کار در دسترس قرار می دهد. می توانید از مرورگر از رابط برنامه استفاده کنید ، پرونده ها را مستقیماً داخل برنامه بکشید یا از منوی کلیک راست فعال کرده و استفاده کنید. برای تبدیل زیرنویس ها می توانید تا هشت تنظیمات مختلف را سفارشی کنید و در ضمن انجام برخی اقدامات دیگر را انجام دهید.
متن زیرنویس را می توان دوباره مرتب کرد و شما امکان انتخاب مجموعه کاراکترها و کد زبان ، نوع فونت ، اندازه و رنگ و همچنین تراز را در صورت اجرای چندین زیرنویس دارید. علاوه بر این ، AVIAddXSubs ۹.۱۵ گزینه های مفیدی مانند حذف پرونده های اصلی ، انتقال SRT به دایرکتوری خروجی یا پخش مجدد به محض انجام تبدیل فراهم می کند.

 

توضیحات :

خروجی فایل این برنامه به صورت AVI بوده و توسط دستگاه هایی که امکان پخش DivX دارند قابل اجرا خواهد بود .

فایل زیر نویس باید دقیقا هم اسم با فایل Avi بوده و در کنار آن ذخیره شده باشد. سپس با انتخاب فیلم در پنجره نرم افزار و انجام تنظیمات لازم، زیر نویس نیز به صورت اتوماتیک لود شده و فایل خروجی به صورت یک فیلم با زیر نویس ذخیره خواهد شد .
 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار