• ۱۳۶ بازدید
  • اسفند ۸, ۱۳۹۸
Eyeon Fusion – RenderSlave ترکیب و ساخت جلوه های ویژه سینمایی

Eyeon Fusion + RenderSlave دانلود نرم افزار ترکیب و ساخت جلوه های ویژه سینمایی ایون فوسیون در آنی یار  از پیشرفته ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای آهنگسازی و جلوه های ویژه است که امروزه در تولید بسیاری از فیلم های سطح جهانی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از پارامترهای بالا ، محیط بسیار ساده و قدرتمند و پشتیبانی از محیط سه بعدی با موتور رندر اختصاصی از ویژگی های این نرم افزار است ، می توانید از این نرم افزار قدرتمندی که از Softcnet بارگیری کرده اید ، خود را از تمام نرم افزارهای گرافیکی سه بعدی مانند Max ، Maya ، Lightwave ، Cinema4D استفاده کنید. ، AutoCad ، Houdini ، Truespace … و مدل ها و صحنه های سه‌بعدی خود را در ویدیوی Eyeon Fusion خود در یک محیط ارائه دهید.

شما می توانید با استفاده از سیستم ذرات سه بعدی Eyeon Fusion + RenderSlave 7.0.1 که یک سیستم کامل ذرات است ، جلوه های ویژه ای را بین مدل های خود ایجاد کنید. میزان نور و میزان جلد صدا (میزان نور و مه) را به صورت سه بعدی دریافت کنید. نور را به صحنه اضافه کنید ، مواد را تغییر دهید ، شکل های جدیدی به صحنه خود اضافه کنید ، بافت ها را تغییر دهید و در آخر یک رندر بسیار زیبا از محیط سه بعدی خود داشته باشید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار