• ۱۱۷ بازدید
  • اسفند ۸, ۱۳۹۸
idoo Video Cutter برش سریع فایلهای ویدئویی

idoo Video Cutter دانلود نرم افزار برش سریع فایلهای ویدئویی ایدو ویدئو کاتر در آنی یار. نرم افزار جامع و قابل اعتماد است که به شما امکان می دهد فایل های صوتی و تصویری را ویرایش کنید. این مجموعه از سه مؤلفه یعنی Advanced Cutter ، Batch Cutter و Easy Cutter تشکیل شده است که هر کدام متناسب با نیازهای شما در حال حاضر طراحی شده اند. Advanced Cutter فقط می تواند فیلم ها را پردازش کند ، در حالی که سایر مؤلفه ها از فایل های موسیقی نیز پشتیبانی می کنند.

idoo Advanced Video Cutter پیچیده ترین از سه مؤلفه ای است که idoo Video Cutter را تشکیل می دهد. این می تواند فرمت های ورودی زیادی را کنترل کند و می تواند ویرایش فیلم را بدون از دست دادن کیفیت ویدیو یا صدا انجام دهد.
کوتاه کردن مدت زمان فیلم را می توان با کشیدن نقطه شروع یا نقطه انتهایی به ثانیه مورد نظر در نوار پخش یا با استفاده از دکمه های براکت برای تنظیم آغاز و پایان در موقعیت فعلی کشویی پخش انجام داد.
گذشته از دکمه های کشویی ، می توانید مدت زمان فیلم را به سادگی با پر کردن اعداد ، در جعبه های اختصاصی ، زمان شروع و پایان را کوتاه کنید. Batch Cutter دارای عملکرد و ابزار دقیق است ، به جز اینکه می تواند فایل های صوتی را نیز پردازش کند ، و به شما امکان می دهد یک مجموعه از گزینه ها را برای همه فایلهای رسانه موجود در لیست اعمال کنید.
در ضمن ، با استفاده از idoo Easy Cutter می توانید چندین قسمت از فیلم یا آهنگ را انتخاب کنید که می توانید از پرونده اصلی استخراج کرده و همزمان ذخیره کنید.
idoo Video Cutter 3.0.0 ابزارهای ویرایش فیلم دیگری مانند برش تصویر ، چرخش آن ، اضافه کردن جلوه های تصویری ، تنظیم روشنایی ، کنتراست یا اشباع ، استفاده از علامت های سفید و اضافه کردن زیرنویس ها به فیلم را ارائه می دهد.
علاوه بر این ، شما می توانید موسیقی را به فیلم اضافه کنید و هماهنگ سازی صدا و تصویر را به راحتی تنظیم کنید. این نرم افزار می تواند ویدئو یا صدا را به عنوان پیش نمایش فایل خروجی پخش کند و شما را قادر می سازد از تصاویر اسکرین شات بگیرید و در حال پیشرفت کار خود را وقایع کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Supported Operating Systems :

Windows 8.1
Windows 8
Windows 7
Windows Vista
Windows XP

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار