• ۱۶۲ بازدید
  • اسفند ۸, ۱۳۹۸
The Foundry HIERO مدیریت شاتهای پروژه های سینمایی

The Foundry HIERO دانلود نرم افزار مدیریت شاتهای پروژه های سینمایی ز فاندری هیرو در آنی یار.  یک ابزار بررسی VFX است که برای هنرمندان ساخته شده است و مکمل آن است. HIERO و ادغام با NUKE و خط لوله VFX. با نزدیکترین ادغام NUKE ، HIEROPLAYER به هنرمندان NUKE این قدرت را می دهد تا هر شات را در جدول زمانی VFX بررسی و پخش کنند و کارهای خود را در متن مشاهده کنند.

تغییر رنگ دهید و هیچ گونه فعالیتی بروی Shot ها انجام دهید جز مدیریت و مدیریت. شرکت های بزرگ فیلم سازی همیشه با مشکلات مدیریت Shot ها درگیر بوده اند و هر چه بر حجم و تعداد پروژه ها افزوده می شود ، مدیریت Shot ها نیز دشوارتر خواهد شد. The Foundry HIERO 1.9v1 برای ساخت فیلم هایی که جلوه های ویژه زیادی در آنها بکار خواهد رفت و یا فیلم هایی که Shot های بسیار زیادی را برای آنها تهیه کرده اید یک نعمت به حساب می آید. آندسته از دوستانی که با خواندن این مطلب به ارزش HIERO پی نبرده اند تا کنون یک پروژه بزرگ را هدایت نکرده اند و مشکلات آن را نمی دانند. به همین منظور است که شرکت های فیلم سازی حاضر هستند هزینه ۵۰۰۰ دلاری این نرم افزار را با دل و جان پرداخت کنند .

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار