• ۱۷۹ بازدید
  • اسفند ۸, ۱۳۹۸
WonderFox Video Watermark – Portable اضافه کردن واتر مارک به ویدئوها

WonderFox Video Watermark دانلود نرم افزار اضافه کردن واتر مارک به ویدئوها واندرفاکس ویدئو واترمارک در آنی یار. اینترنت پر از انواع برنامه هایی است که می توانید برای مدیریت پرونده های خود استفاده کنید. یکی از آنها WonderFox Video Watermark است.

این یک راه حل نرم افزاری شسته و رفته است که به شما امکان می دهد تمبرهای حق چاپ را به صورت متن ، تصویر و شکل بر روی عکس هایی که در رایانه ذخیره کرده اید ، اضافه کنید.
برنامه تقریباً هیچ وقت برای نصب نیاز ندارد و با یک مجموعه پیچیده که قبل از اینکه بتوانید از آن استفاده کنید ، لازم است آن را تکمیل کنید ، نیامده است. این یک رابط کاربری تمیز و ساده با یک طرح شسته و رفته است که به شما امکان دسترسی به بخش های مختلف را می دهد.
واترمارک ویدئویی به شما امکان می دهد متن ، تصویر ، آرم ، علامت (شامل متحرک) را به فیلم خود در حالت دسته ای تعبیه کنید. واترمارک دارای عملکرد ساده و رابط کاربری دوستانه است ، بنابراین فرایند Watermarking بسیار آسان می شود ، می توانید با چند کلیک آن را تمام کنید.
اطلاعات اولیه فیلم شامل مسیر پرونده ، اندازه پرونده ، وضوح تصویر و مدت زمان فیلم است. اطلاعات مربوط به نام پرونده ، مدت زمان ، سرعت بیت ، اندازه پرونده ، رمزگذار ویدیو ، وضوح تصویر و میزان فریم را نشان می دهد. در صورت تمایل می توانید نرخ و کانال ها را نیز تنظیم کنید.
ویژگی ها و ابزارهای اضافی
می توانید ویدیوی خود را در این پنجره پخش کنید ، مکث کنید و کلیپ ویدیویی را بدون نصب هیچ کدک ویدیویی نصب کنید. به شما امکان می دهد عکس فوری بگیرید ، می توانید پوشه خروجی و قالب تصویر را تنظیم کنید.
دارای دکمه جلوه ویدیویی است ، می توانید برای باز کردن تنظیمات جلوه کلیک کنید ، شامل روشنایی ، کنتراست ، موزاییک ، آبی ، فیلم قدیمی و موارد دیگر است. می توانید شکل علامت های سفید خود را تنظیم کنید و به شما امکان می دهد متن و تصاویر اضافه کنید. شما می توانید ترازها را تنظیم کرده و اندازه آن را تغییر اندازه دهید.
در کل ، WonderFox Video Watermark 3.3 یک راه حل نرم افزاری شسته و رفته است که به شما امکان می دهد تمبرهای حق چاپ را به صورت متن ، تصویر و شکل بر روی عکس هایی که در رایانه ذخیره کرده اید ، اضافه کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار