• ۱۳۱ بازدید
  • اسفند ۹, ۱۳۹۸
Anti-Trojan – Portable شناسایی و حذف تروجان

Anti Trojan Elite دانلود نرم افزار امنیتی شناسایی و حذف تروجان آنتی تروجان در آنی یار. یک بدافزار حذف کننده است ، می تواند بدافزارها را در دیسک یا حافظه شناسایی و تمیز کند. Anti Trojan Elite یک فایروال بدافزار در زمان واقعی برای کاربر فراهم می کند ، پس از بارگیری یک تروجان یا keylogger ، ATE می تواند قبل از شروع آن را به موقع تشخیص داده ، مسدود کرده و سپس آن را تمیز کند. ATE می تواند بیش از ۱۷۰۰۰ تروجان ، کرم و keylogger را در حال حاضر تشخیص دهد و تعداد بدافزارهای ATE که می توانند تمیز کنند خیلی سریع در حال رشد است ، ما بدافزارهای جهانی را جمع می کنیم ، کاربر می تواند با استفاده از ویژگی بروزرسانی خودکار ما قدرت لازم را برای تمیز کردن این موارد بدست آورد بدافزارهای جدید در زمان.
Anti Trojan Elite خصوصاً از خدمات مفیدی برخوردار است. از ابزار شبکه می توان برای جدا کردن اتصالات مشکوک TCP استفاده کرد. ابزار این فرآیند می تواند برای از بین بردن فرآیندهای مشکوک مورد استفاده قرار گیرد ، حتی این فرآیند دارای حریم خصوصی سیستم است ، حتی این قابلیت را دارد که ماژول های مشکوک را در کلیه فرایندها تخلیه کند. از ابزار تعمیر رجیستری می توان برای ترمیم رجیستری تغییر یافته توسط بدافزار استفاده کرد. از ابزار مانیتور رجیستری می توان برای اصلاح هرگونه تغییر کلیدها و مقادیر مهم رجیستری با زمان واقعی استفاده کرد.

عملکرد این نرم افزار تنها معطوف به جلوگیری از ورود و فعالیت تروجان ها نیست، بلکه به راحتی قادر است تمام فایل های نفوذی و هک ها را شناسایی و از ورود و فعالیت آنها در رایانه ی شما جلوگیری کند که در امنیت اطلاعات شما می تواند نقش بسزایی به عمل آورد. این نرم افزار همچنین به عنوان یک فایروال یا یک دیوار آتش در رایانه ی شما عمل می کند و حتی قبل از ورود برنامه های مخرب آنها را حذف و قبل از فعالیت در رایانه شما جلوی آنها را می گیرد.
شاید فکر کنید ممکن است فایلی را این نرم افزار به عنوان تروجان شناسایی کند که یکی از فایل های ضروری سیستم شما می باشد و باعث مختل شدن کارهای شما گردد، ولی باید این نکته را بدانید که این نرم افزار قبل از حذف فایل از شما اجازه گرفته و همچنین از آن یک پشتیبان تهیه می کند که با وجود عدم فعالیت به برگرداندن فایل های به اشتباه حذف شده شما کمک می کند. این نرم افزار Trojan Remover با به روز رسانی دائمی می تواند امنیت کامل شما در برابر برنامه ها و افراد جاسوس حفظ نماید.

 

قابلیتهای نرم افزار Anti-Trojan Elite 5.6.2:

پشتیبانی کامل از دیسک سخت و پشتیبانی از اسکن حافظه
حفاظت و انجام نقش یک دیوار آتش قدرتمند در مقابل افراد و نرم افزار های جاسوسی و تروجان ها
امکان اسکن و بررسی فایل های فشرده همچون RAR , ZIP
امکان شناسایی فایل های سیستمی که توسط برنامه های مخرب و تروجان ها ایجاد می شود
قابلیت تعمیر کامل اینترنت اکسپلورر و ابزار رجیستری در صورت صدمه دیدن
به روز رسانی بسیار خوب برای شناسایی تمام نرم افزار های مخرب جاسوسی
سرعت پاسخ گویی بالای نرم افزار در اجرا و نصب نرم افزار
محیط کاربری ساده و بسیار کاربردی با امکانات بالا
سازگاری با اکثر نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ۷ و ویندوز ویستا

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار