• ۱۲۲ بازدید
  • اسفند ۹, ۱۳۹۸
CustomIcons تغییر آیکون بخشهای مختلف ویندوز

CustomIcons دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ تغییر آیکون بخشهای مختلف ویندوز کاستومایز آیکن در آنی یار. CustomIcons ابزار نهایی برای شخصی سازی آیکون ها بر روی دسک تاپ شما. در منوی Start Windows ، برای پوشه ها و بسیاری از مکان های دیگر است. با استفاده از CustomIcons می توانید به راحتی نمادهای پیش فرض ویندوز را با موارد دلخواه جایگزین کنید و طیف گسترده ای از ویژگیهای دسکتاپ را سفارشی کنید. آیا از دسکتاپ استاندارد آسیاب خود که دقیقاً مانند هزاران میز کار دیگر در سراسر جهان به نظر می رسد ، حوصله کار خود را ندارید؟ CustomIcons  یک راه حل آسان و زیبا برای این مشکل ارائه می دهد! با استفاده از این ابزار مفید کوچک می توانید به راحتی آیکون های استاندارد ویندوز را با مواردی که دوست دارید جایگزین کنید و ویژگی های دسکتاپ را سفارشی کنید. حتی می توانید نمادهایی را تغییر دهید که با استفاده از ابزارهای استاندارد Windows قابل تغییر نیستند.
CustomIcons به شما امکان می دهد آیکون ها را پیدا کرده و استخراج کنید و کتابخانه های نماد را مدیریت کنید. با استفاده از این برنامه می توانید نمادهایی را از پرونده های .ico ، .cur ، .ani ، پرونده های اجرایی ویندوز ، کتابخانه ها (از جمله .icl ، .dll ، .scr ، .il ، .nil ، .ocx ، .vbx ، .dpl ، .bpl استخراج کنید. و چندین نوع پرونده دیگر). می توانید تصاویر .jpg ، .gif ، .png ، .bmp ، .wmf را به مجموعه نمادها وارد کنید. با استفاده از CustomIcons ، می توانید نمادهای ترکیبی را در تصاویر ساده تقسیم کنید و کل کتابخانه های نمادها را به نمادهای جداگانه تقسیم کنید. همچنین می توانید برای ذخیره بهتر و کارآمدتر آیکون ، کتابخانه های آیکون خود را ایجاد کنید. قالب مجموعه آیکون های خاص .icc اجازه می دهد تا اطلاعات منبع را برای آیکون ها ذخیره کنید. CustomIcons فایلها ، پوشه ها و کلیه درایوهای محلی را برای نمادها اسکن می کند ، نمادهای کپی شده را از کتابخانه ها حذف می کند ، انواع آیکون ها را در کتابخانه ها ، پشتیبانی از عملیات کشیدن و رها کردن (برای مشخص کردن پرونده های منبع / پوشه ها از ویندوز اکسپلورر یا سایر فایل های مدیریتی) و انواع آیکون های موجود در مجموعه ها را پشتیبانی می کند. می توانید ویژگی های نماد را پیدا کنید ، نمادها را با استفاده از حالت های مختلف نمایش ، تصاویر نمادهای کپی شده و چسبیده از / به برنامه های دیگر مشاهده کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار