• ۱۵۸ بازدید
  • اسفند ۹, ۱۳۹۸
Desktop iCalendar تقویم برای دسکتاپ

Desktop iCalendar دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ تقویم برای دسکتاپ دسکتاپ ای کالندر در آنی یار. Desktop iCalendar یک تقویم رومیزی رایگان و کم حجم برای ویندوز است. این امکان را به شما می دهد تا رویدادها ، لیست کارهای انجام شده را در دسکتاپ مدیریت کنید و با Google Tasks همگام شوید. این امکان را به اشتراک می گذارد تقویم Google عمومی و تقویم iCloud ، مانند تعطیلات ، انتخابات یا NBA. کاملاً قابل تنظیم است. ساخت ویرایشگر پوست تنظیم پوست را به سلیقه خود آسان می کند. iCalendar رومیزی کاملاً با استاندارد iCalendar سازگار است ، و می تواند با تقویم های ایجاد شده توسط Apple iCal ، Thunderbird Lightning ، Sunbird کار کند.
این نرم افزار علاوه بر جنبه ی زیباسازی دسکتاپ دارای کاربردهای متعددی است و در آن امکانات و قابلیت های بسیار زیادی قرار گرفته که هر کدام از آنها به شما در انجام برخی از کارهای دلخواهتان کمک می کنند. به عنوان نمونه شما قادرید تا این نرم افزار را طوری تنظیم کنید که قرارهای مهم کاری و مناسبتهای مهم زندگی تان را در تاریخ و زمان مشخص شده یاد آوری نماید و یا با استفاده از نشانگر آب و هوا از وضعیت دقیق آب و هوای محل سکونت خود اطلاع یابید هر کدام از این امکانات و قابلیت ها علاوه بر کاربرد خود با نمایش بر روی دسکتاپ باعث زیبایی آن نیز می شوند.

 

قابلیتهای نرم افزار Desktop iCalendar 2.0.0.235:

زیباسازی دسکتاپ ویندوز.
ایجاد تغییزات کلی در تقویم پیش فرض ویندوز.
داشتن قابلتها و امکانات متعدد علاوه بر زیباسازی.
قابلیت نمایش دقیق آب و هوای محل سکونت.
قابلیت یاد آوری قرارها و مناسبت های مهم.
قابلیت بروز رسانی نرم افزار از اینترنت.
قابلیت اجرا در استارت آپ.

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار