• ۱۲۱ بازدید
  • اسفند ۹, ۱۳۹۸
Explorer Toolbar Editor شخصی‌ سازی نوار ابزار ویندوز اکسپلورر

Explorer Toolbar Editor دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ شخصی‌ سازی نوار ابزار ویندوز اکسپلورر اکسپلور تولبار ادیتور در آنی یار. ابزاری رایگان که برای سفارشی کردن دکمه های نوار ابزار استفاده می شود. امکان دارد بسته به اینکه پوشه یا کتابخانه انتخاب شود ، انتخاب کنید که کدام دکمه ها قابل مشاهده باشند. شما می توانید همان نوار ابزار را برای همه پوشه ها و کتابخانه ها اعمال کنید ، یا می توانید سفارشی سازی خود را یک قدم بیشتر بردارید و از استفاده از مجموعه ای متفاوت از دکمه ها برای انواع مختلف پوشه یا کتابخانه استفاده کنید.
این ابزار برای هر کسی که می خواهد رابط ویندوز را ساده کند مفید است. اگر فهمیدید که ویندوز شما با دکمه هایی که هرگز از آنها استفاده نمی کنید ، به هم ریخته اند ، می توانید از برنامه برای حذف هر چیزی که لازم نیست استفاده کنید – در صورت تغییر در آینده ، همیشه می توانید به تنظیمات پیش فرض برگردید. به طور مشابه ، ممکن است شما از انتخاب پیش فرض دکمه هایی که مایکروسافت تصمیم گرفته است در نوار ابزار اکسپلورر بپیوندید ، کاملاً خوشحال باشید ، اما این لزوماً مرد نیست که شما با ترتیبی که نمایش داده شده موافق باشید. با استفاده از ویرایشگر Explorer Toolbar Editor 1.0.0.1 ، می توانید به راحتی ترتیب دکمه های نوار ابزار و همچنین اضافه و حذف آنها را تغییر دهید تا اکسپلورر کاملاً متناسب با شیوه کار شما تنظیم شود.
این نوار ابزار بسته به نوع پوشه و پنجره‌ای که باز کرده‌اید متفاوت خواهد بود. بطور مثال، وقتی پوشه‌ی موزیک را باز کنید، دکمه‌های مربوط به پخش فایل یا رایت آنها بر روی لوح فشرده و … به چشم می‌خورد. اما این دکمه‌های پیش‌فرض قرار داده شده بوسیله‌ی مایکروسافت، در بعضی مواقع ممکن است مورد استفاده کاربر نباشد. یعنی همیشه این نوار ابزار دارای دکمه‌های کامل و کافی نیست. برای نمونه، در هنگام کار در برخی پنجره‌ها و با بعضی فایلها، دکمه‌های موجود در نوار ابزار به نظر کم و ناکافی میرسند. اگر از کاربرانی هستید که تمایل دارید نوار ابزار ویندوز اکسپلورر ویندوز را بطور کامل سلیقه‌ای و بصورت سفاشی تنظیم و ویرایش کنید، نرم‌افزار Explorer Toolbar Editor 1.0.0.1 یک ابزار مفید برای ویرایش این نوار ابزار است که به آسانی تغییرات مورد نیاز ما را در نوار ابزار اعمال میکند .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار