• ۱۲۹ بازدید
  • اسفند ۹, ۱۳۹۸
KeyFreeze قفل صفحه کلید و موس با یک کلیک

KeyFreeze دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ قفل صفحه کلید و موس با یک کلیک کی فریز در آنی یار. ابزاری که کامپیوتر شما را قفل می کند و لمس صفحه کلید و ماوس تاثیری نخواهد داشت. مطمئناً همیشه می توانید سیستم خود را با فشار دادن Win + L قفل کنید ، اما این محتوای فعلی صفحه را مخفی می کند. این برنامه همه چیز را قابل مشاهده خواهد گذاشت ، دقیقاً مانند گذشته ، این بدان معنی است که می توانید فیلم بازی کنید ، یک گپ وب را انجام دهید ، شاید بر پیشرفت برخی کار طولانی که اجرا می کنید نظارت داشته باشید – هر آنچه دوست دارید.
KeyFreeze 1.2  بسیار سر راست است. هنگامی که شما نیاز به قفل سیستم خود دارید ، کافی است آن را راه اندازی کنید. شما شمارش معکوس از پنج ثانیه ، فقط به اندازه کافی طولانی برای تنظیم مجدد هر ویندوز برنامه برای پاسخگویی به نیازهای خود خواهید دید. با استفاده از Ctrl + Alt + Del ، قفل سیستم شما را قفل می کند و به طور عادی قادر به ادامه کار خواهید بود.
به کمک نرم افزار KeyFreeze میتوانید با خیال راحت این کار را انجام دهید. این نرم افزار یک ابزار ساده و رایگان است که با اجرای آن به راحتی می توانید موس و صفحه کلید خود را قفل کرده و با خیال راحت محل را ترک کنید و سپس با سه کلید ترکیبی Ctrl + Alt + Del آن را به حالت عادی بازگردانید .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار