• ۱۳۵ بازدید
  • اسفند ۹, ۱۳۹۸
Logon Screen Rotator تغییر تصویر صفحه خوش آمدگویی ویندوز

Logon Screen Rotator دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ تغییر تصویر صفحه خوش آمدگویی ویندوز لاگین اسکرین روتیتور درآنی یار. نرم افزاری برای تغییر دادن صفحه لاگین در ویندوز. Logon Screen Rotator برنامه ای است که به شما امکان می دهد تصویری که در صفحه ورود به سیستم ویندوز ظاهر می شود را ترتیب دهید تا بطور تصادفی تغییر کند ، به طوری که همیشه هنگام شروع جلسه ، عکس متفاوتی پیدا کنید. این یک روش دیگر برای تهیه شخصی سازی خاص سیستم بدون نیاز به اعمال تغییرات واقعی در سیستم است. پیکربندی برنامه در واقع بسیار ساده است ، زیرا در پوشه هایی که معمولاً تصاویر را ذخیره می کنید ، جستجو می کند ، به شما این امکان را می دهد تا نتیجه را پیش نمایش کنید ، و شما فقط باید فشار دهید تا بپذیرید تا بتوانید تغییرات را انجام دهید. برنامه به شما امکان تنظیم چند مرتبه تغییر تصویر را می دهد (هر روز ، هر بار ، هر قفل) ، با یک کلیک ساده ماوس به پرونده پیش فرض تغییر دهید یا اندازه پیش نمایش را ویرایش کنید.
نرم افزار Logon Screen Rotator 4.4.0.0 نه تنها این امکان را فراهم میکند بلکه به کاربران این امکان را میدهد تا بتوانند تعداد زیادی از تصاویر را برای صفحه ولکام و Shut down خود انتخاب کنند تا برنامه به طور متناوب آنها را تغییر دهد. محیط کاربری نرم افزار بسیار ساده بوده و داری سه زبانه ی تصاویر، پوشه ها و تنظیمات می باشد .

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار