• ۱۲۸ بازدید
  • اسفند ۹, ۱۳۹۸
Stardock Decor8  شخصی سازی صفحه شروع ویندوز ۸

Stardock Decor8 دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ شخصی سازی صفحه شروع ویندوز ۸ استارداک دکور ۸ در آنی یار.برنامه ای که به شما امکان می دهد صفحه شروع ویندوز ۸ را شخصی سازی کنید. Decor8 یک راه حل برای گزینه های سفارشی سازی صفحه شروع محدود در ویندوز ۸ است. Decor8 امکانات سفارشی سازی صفحه شروع از معدود تصاویر موجود با ویندوز ۸ به انواع بی حد و حصر از عکس های کاربر و تصاویر پس زمینه گسترش می دهد. با استفاده از Decor8 ، کاربران از امکاناتی نیز برخوردار هستند که به آنها امکان ایجاد تصاویر نمایش اسلاید در پس زمینه خود و ترکیب بندی رنگ را می دهد.
به عنوان مثال، ویندوز ۸ اجازه تعویض پس زمینه صفحه شروع با یک تصویر سفارشی را نمی دهد، که این مرا شگفت زده می سازد، که چرا مایکروسافت چنین چیز بسیار اساسی و ابتدایی را به شمار نمی آورد. شخصا چندتایی ابزار رایگان برای تغییر پس زمینه را امتحان کرده ام، اما هیچ یک از آنها واقعا برای من کار نکرد، تا اینکه به Decor8 ، نرم افزار جدیدی از Stardock برخوردم. این ابزار به طور قطع بهترین برنامه شخصی سازی صفحه شروع ویندوز ۸ است که از ویژگیهای برجسته آن میتوان به سفارشی سازی پس زمینه و ترکیب و تنظیم رنگ، آرایش تصادفی تصاویر، مشخص کردن تعداد پیش فرض ردیف ها و … اشاره کرد .

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار