• ۱۴۷ بازدید
  • اسفند ۹, ۱۳۹۸
Stardock Dell Dock تولبار برای دسته بندی آیکون های دسکتاپ

Stardock Dell Dock دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ تولبار برای دسته بندی آیکون های دسکتاپ استارداک دل داک در آنی یار. یک نرم افزاری زیبا و کم حجم که نوار ابزار زیبایی به ویندوز می اورد. با همکاری Dell ، Stardock یک حوض سفارشی ایجاد کرد تا با تمام لپ تاپ های جدید Dell و رایانه های مصرفی دسکتاپ درج شود. این حوض برای ایجاد سازماندهی و بهره وری بیشتر برای مشتریان دل در سراسر جهان طراحی و ساخته شده است. Dell Dock یک سازمان دهنده وظیفه محور است و به کاربران کمک می کند تا برنامه های نرم افزاری خود را در دسته های دوستانه مرتب کنند ، که از طریق حوض به راحتی می توان به آنها دسترسی پیدا کرد و دسک تاپ را از هم نادیده گرفت. مشتریان نیازی به پیدا کردن و باز کردن prorgam با نام برنامه ندارند ، بلکه می توانند آن را به صورت کار مانند “ایمیل و چت” ، “امنیت” ، “مشاهده عکس” ، “پخش موسیقی” و غیره پیدا کنند و باز کنند. حوض قابل تنظیم است: کاربران می توانند مکان ، رنگ آن را انتخاب کنند ، اما محتویات آن را مطابق متناسب تنظیم کنند.
امکان قرار گیری در چهار سمت صفحه نمایش به دلخواه کاربر، قابلیت پنهان شدن به صورت خودکار و ظاهر شدن دوباره، اضافه کردن آیکن بیشتر نرم افزارها به صورت خودکار در تولبار، انیمیشن ها و چندین و چند قابلیت دیگر به جذاب تر شدن نرم افزار کمک می کند.

 

قابلیت نرم افزار Stardock Dell Dock 16a:

جذاب تر شدن محیط ویندوز
دسترسی سریعتر به نرم افزار
اضافه کردن خودکار آیکن نرم افزارها پس از نصب به تولبار
قابلیت قرارگیری در ۴ جهت صفحه نمایش
امکان مخفی شدن تولبار در صورت عدم استفاده
وجود سایه و انیمیشن در تولبار
استفاده از پوسته های مختلف در نرم افزار
سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار