• ۱۱۹ بازدید
  • اسفند ۹, ۱۳۹۸
User List Enabler for Windows  غیر فعال کردن صفحه نمایش آخرین کاربر در ویندوز ۸

User List Enabler for Windows دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ غیر فعال کردن صفحه نمایش آخرین کاربر در ویندوز ۸ یوزر لیست انیبل فور ویندوز در آنی یار. نرم افزار غیر فعال کردن صفحه نمایش اخرین کاربر وارد شده به سیستم. چگونه می توانم ویندوز ۱۰ را هنگام روشن کردن یا راه اندازی مجدد رایانه ، تمام حساب های کاربر را در صفحه ورود به سیستم نمایش دهم؟ به طور پیش فرض ، ویندوز ۱۰ یا ۸ تنها آخرین کاربر وارد شده در صفحه ورود به سیستم را نشان می دهد. اگر کاربر شما رمز عبوری نداشته باشد ، حتی اگر ویژگی ورود به سیستم خودکار را فعال نکرده باشید ، سیستم به طور خودکار وارد آن حساب کاربری می شود. هنگامی که شما از تنظیمات پیش فرض استفاده می کنید تنها آخرین کاربر را که از سیستم خارج شده است وارد سیستم شوید و آن کاربر رمزعبور ندارد ، ویندوز ۸ بطور خودکار وارد آن حساب کاربری می شود. هنگامی که از تنظیمات پیش فرض استفاده می کنید تنها آخرین کاربری را دارید که در صفحه ورود به سیستم از سیستم خارج شده اید و این کاربر رمزعبور دارد ، ویندوز ۸ فقط آخرین کاربر را در صفحه ورود به سیستم نشان می دهد و شما باید روی آن کلیک کنید دکمه پیکان عقب برای دیدن همه کاربران.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار