• ۱۱۷ بازدید
  • اسفند ۹, ۱۳۹۸
Windows Tray Icons Creator  قرار دادن برنامه دلخواه در System Tray ویندوز

Windows Tray Icons Creator دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ قرار دادن برنامه دلخواه در System Tray ویندوز ویندوز ترای ایکون کریتور در آنی یار. windows tray را با استفاده از این برنامه ایجاد کنید. این ابزار رایگان به کاربران امکان می دهد تا آیکون های خود را بسازند و آنها را در windows tray قرار دهند تا در هر زمان آماده استفاده شوند.
وقتی کامپیوتر خریداری می کنیم ، سیستم استاندارد ، آنچه سازنده معتقد است ، مهمترین نمادهای موجود در نوار وظیفه است. با این حال ، مواقعی وجود دارد که ما کاربران می خواهیم آیکون های بیشتری در دسترس داشته باشیم تا نوعی “میانبر” را در اطراف سیستم به ما ارائه دهند. برای مثال ، اگر می خواهیم ویرایشگر ثبت نام رایانه را بررسی کنیم ، روش استاندارد این است که “regedit” را در گزینه “Run” تایپ کنید تا ویرایشگر باز شود.
با یک نماد به عنوان بخشی از نمادهای windows tray ، باز کردن ویرایشگر رجیستری می تواند به سادگی با یک کلیک ماوس انجام شود. واضح است که از مزیت های زیادی برای ایجاد آیکون های windows tray استفاده می شود. Windows Tray Icons Creator 1.0 یک برنامه کاربردی بسیار آسان و کاربر پسند است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار