• ۲۸۸ بازدید
  • اسفند ۱۰, ۱۳۹۸
ISO to USB مبدل فرمت ISO به USB

ISO to USB دانلود نرم افزار مبدل فرمت ISO به USB ایزو تو یو اس بی در آنی یار. نرم افزاری برای ویندوز که کمک می کند تا تصاویر ISO را روی دیسک های USB با حداقل گزینه های پیکربندی بنویسید.

اگرچه این فقط خبرهای خوبی برای مبتدیانی است که نمی خواهند وقت زیادی را صرف تنظیم ویژگی های پیچیده کنند ، ممکن است کاربران پیشرفته تر کمی ناامید شوند.
نکته خوب این است که ISO و USB بسیار ساده است و تمام گزینه ها در یک پنجره واحد برای یک رویکرد نسبتاً ساده قرار می گیرند.
مهم نیست که اگر مایل به ایجاد یک دیسک USB قابل راه اندازی هستید یا قصد دارید یک تصویر ISO را بر روی درایو قابل جابجایی بنویسید ، ISO تا USB تا زمانی که دستگاه USB بزرگتر از پرونده ISO باشد به شما کمک می کند.
از این رو از شما خواسته می شود که مسیر را به پرونده ISO وارد کرده و درایو USB را انتخاب کنید ، با پشتیبانی از چندین سیستم پرونده ، یعنی FAT32 ، FAT ، exFAT و NTFS. بدیهی است که کاربران مجاز به نوشتن برچسب حجم و درایو بوت شده هستند ، اما این ویژگی فقط برای تصاویر ISO قابل بوت ویندوز در دسترس است.
ISO to USB 1.5 از یک پانل وضعیت کوچک در پایین پنجره استفاده می شود تا شما را با اطلاعات مربوط به روند نوشتن به روز کند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار