• ۱۳۹ بازدید
  • اسفند ۱۰, ۱۳۹۸
MakeMe3D مبدل ویدئوهای ۲ بعدی به ویدئوهای ۳ بعدی

MakeMe3D دانلود نرم افزار مبدل ویدئوهای ۲ بعدی به ویدئوهای ۳ بعدی میک می تری دی در آنی یار. نرم افزاری که هدف آن کمک به افراد در استفاده از یک اثر سه بعدی در یک یا چند فیلم به طور همزمان و تبدیل آنها به قالب های دیگر است.

روند نصب صاف و بدون نقص تمام می شود ، در حالی که رابط شما با آن روبرو هستید و شامل یک طراحی منظم و مدرن است. این شامل چندین دکمه ، چند میله کشویی و یک صفحه برای نمایش همه موارد آپلود شده است.
علاوه بر این ، برخی از مطالب راهنما گسترده را در بر می گیرد. در نتیجه ، کلیه انواع کاربران ، از جمله افرادی که تجربه قبلی کمی دارند می توانند نحوه صحیح اداره کردن آن را بیاموزند.
MakeMe3D 1.2.14.106 ، در هنگام واردات ، تعداد زیادی پسوند مانند AVI ، ASF ، FLV ، WMV ، MKV ، MPG ، MOV ، M2Ts ، MP4 ، ۳GP و MOD را پشتیبانی می کند ، در حالی که صادرات با فرمت WMV ، MP4 یا AVI در دسترس است. . همه آنها را می توان با کمک یک مرورگر فایل اضافه کرد ، زیرا ویژگی “کشیدن و رها کردن” پشتیبانی نمی شود ، و در پنجره اصلی به همراه جزئیاتی مانند نام ، مدت کل ، قالب ، وضوح تصویر و میزان فریم نمایش داده می شوند.
پیش نمایش موارد و پخش آنها با کنترل هایی که در اختیار شماست (بازی ، مکث و توقف) ، تنظیم میزان صدا و تلنگر تصویر امکان پذیر است. علاوه بر آن ، چندین حالت سه بعدی وجود دارد که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید ، یعنی به هم پیوسته افقی ، آناگلیف کهربا / آبی ، چشم چپ / راست و ۳D عمودی استریو ، و لیست ادامه دارد.
می توانید میزان روشنایی ، عمق اثر ۳D و جبران قاب را از طریق میله های کشویی تنظیم کنید ، طول فیلم را برش دهید و مسیر خروجی را انتخاب کنید.
استفاده از CPU و حافظه در بعضی مواقع بسیار زیاد است ، به این معنی که عملکرد کامپیوتر شما هر از گاهی تحت تأثیر قرار می گیرد و این ایده خوبی است که آن را در کنار سایر برنامه های خواستار اجرا نکنید. رابط بصری است ، همه کارها به سرعت انجام می شوند و ما هیچ خطایی یا خرابی را تشخیص ندادیم.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار