• ۱۲۷ بازدید
  • اسفند ۱۰, ۱۳۹۸
Microsoft Security Essentials بسته امنیتی مایکروسافت

Microsoft Security Essentials دانلود نرم افزار بسته امنیتی مایکروسافت سکوریتی اسنتیالز در آنی یار. نمایانگر راه حل رایگان ضد بدافزار مایکروسافت برای رایانه های دارای XP ، Windows7 یا Vista است. این در نظر بیشتر توسعه دهندگان و آزمایش کنندگان شخص ثالث به عنوان “پایه” در بین محصولات av است و مایکروسافت هرگز برعکس آن را بیان نکرد.
نصب MSE سریع و آسان است. تنها شرط آن این است که هیچ برنامه آنتی ویروس دیگری در رایانه شخصی وجود نداشته باشد ، زیرا آنها به احتمال زیاد برخورد می کنند و باعث ایجاد مشکلات مربوط به ثبات ویندوز می شوند. درست قبل از اتمام تنظیمات ، این ابزار برای ارزیابی وضعیت امنیتی فعلی رایانه شخصی به محض اینکه آخرین تعاریف ویروس را بدست آورد ، اسکن اولیه را انجام می دهد.
در رابطه با رابط ، MSE مناطقی را برای اسکن ، ویروس و بروزرسانی های تعریف جاسوسی ، تاریخچه و تنظیمات از هم جدا می کند. نمای کلی راحت و منظم است ، بنابراین کاربران بی تجربه نباید مشکلی را در مرور آن تجربه کنند.
سه حالت اسکن در دسترس وجود دارد: “سریع” فقط مناطق مهم سیستم مانند برنامه فایلها و دایرکتوری ویندوز را تأیید می کند ، “کامل” یک بررسی کامل را روی رایانه اجرا می کند ، در حالی که “سفارشی” کاربران را قادر می سازد تا درایورها و دایرکتوری های دقیق را انتخاب کنند. برای بدافزار (همچنین از طریق اسکن متنی امکان پذیر است). برنامه ریزی می شود که کارهای سریع و کامل اسکن به طور مرتب انجام شود.

هنگامی که نوبت به تنظیم تنظیمات اسکن می رسد ، کاربران بسته به سطح هشدار (کم ، متوسط ​​، زیاد ، شدید) می توانند اقدامات پیش فرض برای تشخیص تهدید را تعیین کنند. ماژول حفاظت در زمان واقعی غیرفعال است ، در حالی که پرونده های سفارشی ، پوشه ها ، انواع پرونده ها و پردازش ها را نمی توان حذف کرد. سایر گزینه های اسکن روی بایگانی ها ، درایوهای قابل جابجایی ، نقاط بازیابی سیستم و پرونده های قرنطینه تمرکز دارند. علاوه بر این ، امکان بازرسی و نگهداری یا حذف پرونده های قرنطینه ای وجود دارد.

 

قابلیت های نرم افزار Microsoft Security Essentials 4.10.209.0:

حجم بسیار پائین و عدم کاهش کارآیی سیستم
محیط کاربری ساده و سهولت در نصب و استفاده از نرم افزار
شناسایی انواع فایل های مخرب
برخورداری از جدیدترین تکنولوژی ها در شناسایی فایل های مخرب
رایگان بودن نرم افزار
به روزرسانی اتوماتیک و سریع
سازگار با نسخه های مختلف
۵ ویژگی بسیار مهم این نرم افزار:

شناسایی  لحظه ای مخرب ها
حذف بد افزار های شناخته شده
حذف ویروس  ها
حذف جاسوس افزار ها
محافظت لحظه ای آنتی ویروس

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار