• ۱۱۳ بازدید
  • اسفند ۱۰, ۱۳۹۸
VirtualDub ضبط و ویرایش فیلم

VirtualDub دانلود نرم افزار ضبط و ویرایش فیلم ویرژوال داب در آنی یار. امکان می دهد از ابزارهای اساسی مانند کشویی موقعیت ، صفحه نمایش زمان سنج و همچنین پخش، مرحله فریم و… علامت گذاری استفاده کنید.

رابط کاربری برنامه بر اساس یک پنجره استاندارد ساخته شده است. می توانید پرونده های ذخیره شده در قالب های مختلف (از جمله AVI ، DIVX ، MPG ، GIF ، PNG و JPG) را وارد کنید.
به علاوه ، می توانید فیلترهای مختلفی مانند روشنایی ، کنتراست ، تبدیل قالب ، تلنگر ، تاری ، کروم نرم و صاف ، وارونگی ، تغییر اندازه ، سطح و پیچ و تاب را اعمال کنید.
همچنین می توانید میزان فریم ویدیو را تغییر داده ، عمق رنگ ویدیو را تنظیم کنید ، فشرده سازی ویدیو و دامنه فیلم را برای پردازش انتخاب کنید ، همچنین رندر هوشمند را فعال کنید و گزینه حفظ فریم های خالی را نیز فعال کنید.
علاوه بر این ، می توانید مبدأ منبع یا کادر خروجی را در کلیپ بورد کپی کنید ، جریان ویدیو را برای خطاها اسکن کنید ، حالت خطای رمزگشایی را تنظیم کنید ، گزینه های interleave صوتی و تصویری را فعال کنید ، تنظیمات عمومی و پیشرفته را در صدا و سایر موارد تنظیم کنید.
علاوه بر این ، شما می توانید برخی از تغییرات عملکرد (مانند بافر خروجی AVI ، بافر ورودی Wave) را ایجاد کنید ، تلفیقی پویا را فعال کنید ، میانبرهای صفحه کلید را مجدداً تنظیم کنید ، به یک ویرایشگر HEX دسترسی پیدا کنید ، AVI پراکنده ایجاد کنید و موارد دیگر.
این برنامه از یک مقدار کم تا متوسط ​​از منابع سیستم استفاده می کند ، حاوی یک پرونده راهنما به خوبی تساوی است و در طول تست های ما هیچ خطایی ایجاد نمی کند. از آنجا که ، VirtualDub 1.10.4 دارای گزینه های بسیار پیشرفته ای است ، ما آن را بیشتر به کاربران قدرت توصیه می کنیم.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار