• ۱۴۴ بازدید
  • اسفند ۱۰, ۱۳۹۸
Windows Repair – Portable تعمیر و بهینه سازی ویندوز

Windows Repair دانلود نرم افزار تعمیر و بهینه سازی ویندوز ریپیر در آنی یار. برای حل برخی از مشکلات رایج ویندوز تهیه شده است ، اما روش انجام این کار واقعا بی نظیر است.

برای اطمینان از اینکه کاربران همیشه در سمت ایمن هستند ، این برنامه به عنوان یک جادوگر تهیه شده است ، بنابراین کاربران فقط باید برخی مراحل را برای ترمیم خطاهای ویندوز دنبال کنند.
فقط این چهار مرحله از پنج مرحله موجود در برنامه در واقع برای آماده سازی شما برای مراحل تعمیر طراحی شده است ، بنابراین هر بار به شما توصیه می شود سیستم خود را تمیز کنید در صورت بروز هرگونه آلودگی روی دیسک های محلی ، بررسی سیستم فایل یا ایجاد پشتیبان گیری.
آخرین و مهمترین مرحله در مجموع سه حالت تعمیر ویندوز شامل اصلی ، پیشرفته و سفارشی ارائه می شود.
در حالی که حالت اصلی فقط گزینه های اساسی تعمیر را اجرا می کند و حالت پیشرفته با ابزارهای پیچیده تری همراه است ، نسخه سفارشی به شما امکان می دهد دقیقاً مواردی را که برای رفع آن نیاز دارید انتخاب کنید.
به عنوان مثال ، شما مجاز به تنظیم مجدد رجیستری و مجوزهای پرونده ، تعمیر فایروال ویندوز ، اینترنت اکسپلورر و پرونده HOSTS ، تعمیر آیکون ها ، تنظیمات پروکسی ، Windows Updates و Windows Sidebar ، حذف پرونده های موقتی ، عدم پنهان کردن فایل های غیر سیستمی ، ثبت فایل های سیستم هستید یا سرویس Windows را به صورت پیش فرض راه اندازی کنید.
اگرچه ممکن است اتلاف وقت به نظر برسد ، ایجاد پشتیبان قبل از تلاش برای رفع برخی از خطرات بسیار مهم است ، فقط برای اینکه مطمئن شوید هیچ آسیبی به سیستم شما وارد نمی شود.

 

قابلیت های نرم افزار Windows Repair Pro 4.4.6:

تنظیم مجدد و ویرایش رجیستری
تنظیم مجدد دسترسی های فایل
رجیستر نمودن فایل های سیستم
ترمیم WMI
تعمیر فایروال ویندوز
ترمیم اینترنت اکسپلورر
ترمیم MDAC و MS Jet
ترمیم Hosts File
حذف Policies Set
ترمیم آیکون ها
مرمت Winsock و DNS Cache
حذف Temp Files
تعمیر تنظیمات پروکسی
مرمت آپدیت های ویندوز

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار