• ۱۲۹ بازدید
  • اسفند ۱۰, ۱۳۹۸
Wise Care – Portable بهینه سازی ویندوز

Wise Care دانلود نرم افزار بهینه سازی ویندوز ویز کاردر آنی یار. Wise Care 365 PRO برای انجام تمیز کردن کامل و افزایش عملکرد کلی ساخته شده است.

برنامه های اختصاصی وجود دارد که به افراد تازه کار نیز کمک می کند تا با حداقل تلاش سرعت دستگاه خود را بهینه کنند. Wise Care 365 PRO نمونه ای از این دست است که
این مجموعه در یک رابط گرافیکی کاربر پسند پیچیده شده است که می تواند با تغییر موضوع مطابق میل شما شخصی سازی شود. سفارشی سازی بیشتر با جایگزینی نام کاربری و نماد با چیز دیگری امکان پذیر است.
اولین قدم بهینه سازی ، اسکن وضعیت فعلی رایانه شخصی است ، به گونه ای که Wise Care 365 PRO بتواند ارزیابی کند که چه مناطقی جایی برای بهبود باقی می گذارد. فرآیند اسکن بر مهمترین مناطق یک رایانه متمرکز شده است ، مانند شناسایی خطرات حریم خصوصی ، پرونده های بی فایده ، ورودی های نامعتبر رجیستری یا اثری که برنامه های شخص ثالث به جای مانده است.
پس از اتمام اسکن ، لیست مفصلی با نتایج نشان داده شده است ، بنابراین می توانید با آن مشورت کرده و خطاهای دقیقی را انتخاب کنید که به طور خودکار توسط برنامه رفع شود ، و مواردی که می خواهید خودتان را به صورت دستی برطرف کنید.
اگر به نظر می رسد که یک کاربر فصلی هستید ، می توانید به زبانه های دیگر Wise Care 365 PRO دسترسی پیدا کنید تا جنبه های دیگر رایانه ای که امکان کند کردن آن وجود دارد را کشف کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید پاکسازی رجیستری یا شکست بخشی عمیق از سیستم را انجام داده و یا پرونده های بزرگ و غیر ضروری ویندوز را پاک کنید.
برای اطمینان از حریم شخصی داده ها ، می توانید یکپارچه تاریخچه صفحات وب مورد بازدید ، پرونده های قابل دسترسی ، فیلم های تماشا شده یا عکس های مشاهده شده را پاک کنید. یکی دیگر از موارد این است که برای پاک کردن ایمن و دائمی داده های محرمانه به یک فایل خردکننده پرونده یکپارچه متوسل شوید تا مطمئن شوید کاربران غیرمجاز قادر به بازیابی آن از طریق نرم افزار تخصصی نیستند. همچنین یک سازنده رمز عبور تصادفی نیز وجود دارد که پس از تعیین قوانین الگوریتم ، به سرعت می تواند رمزهای عبور ایمن برای اتصالات WiFi یا حساب های آنلاین را پیدا کند.
واقعیت موضوع این است که Wise Care 365 PRO چیزی بیش از یک حذف کننده پرونده ناخواسته یا تقویت کننده رجیستری نیست. این دستگاه با چندین مؤلفه قدرتمند که مسئولیت بهینه سازی و نگهداری سیستم را به عهده دارد همراه است ، به شرطی که شما برای کشف تمام ویژگی های آن وقت بگذرانید.

 

قابلیت های نرم افزار Wise Care 365 Pro 5.4.9.545:

پاک سازی، یکپارچه سازی و بهینه سازی رجیستری ویندوز
یکپارچه سازی و آزاد کردن فضای های آزاد هارد دیسک
محافظت از حریم خصوصی شما به وسیله پاک کردن ردپاهای به جای مانده از فعالیت‌های شخصی شما در ویندوز
بازیابی فایل‌های از دست رفته
مخفی کردن فایل‌ها و پوشه های مهم شما
جلوگیری از استفاده غیرمجاز از برنامه های شخصی شما
خاموش کردن اتوماتیک ویندوز
آزاد کردن حافظه برای استفاده بهتر از بازی‌ها و افزایش کارایی برنامه های سنگین
قابلیت استفاده از ویژگی “One Click Tune-up” برای بهینه سازی کامپیوتر تنها با یک کلیک

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
 

توضیحات نصب

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید
فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است قرار داده و روی فایل کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید.
از لیست نرم افزارهای داخل Patch نرم افزار Wise Care 365 را انتخاب کنید
فیلد ایمیل و نام را به دلخواه تمکیل کنید
ابتدا روی گزینه Patch Host و سپس روی Active کلیک کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار