• ۱۲۷ بازدید
  • اسفند ۱۱, ۱۳۹۸
۱۲۳VideoMagic Pro ویرایش فایلهای ویدئویی

۱۲۳VideoMagic Pro دانلود نرم افزار ویرایش فایلهای ویدئویی ۱۲۳ ویدئو مجیک پرو در آنی یار. نرم افزاری که بسیاری از ویژگی های مفید را برای کمک برای ضبط محتوای ویدیو و ویرایش ضبط ها در اختیار شما قرار می دهد.

پس از اجرای برنامه ، شما باید وظیفه مورد نظر خود را از گزینه های زیر انتخاب کنید: یک فیلم جدید ضبط کنید ، رنگ پس زمینه را از کلیپ های خود جایگزین کنید ، یا گزینه های ویرایش را انتخاب کنید.
حالت ضبط چندین پارامتر اختصاصی برای کمک به شما در رسیدن به موفقیت در فرآیند ضبط ارائه می دهد. می توانید ویدیوی فعلی را متوقف یا پخش کنید ، به دنبال یک موقعیت خاص در فیلم باشید ، میزان صدا را تنظیم کنید ، همچنین متن را برای خواندن با صدای بلند به همراه فایل ویدیویی که ضبط می کنید تایپ یا کپی کنید و سرعت را تنظیم کنید teleprompter.
می توانید پس زمینه سبز یا آبی را جایگزین کنید ، شدت رنگ را انتخاب کنید ، موقعیت فیلم (پیش زمینه ، پس زمینه ، روکش) را تنظیم کنید ، جریانهای ایجاد شده را به صورت افقی یا عمودی جابجا کنید ، همچنین گزینه های چرخش ، چرخش و برش را اعمال کنید. انتخاب اندازه و وضوح بوم بسیار ساده است.

از ویژگی های فوق می توان برای تصاویر نیز استفاده کرد ، مشروط بر اینکه شما با قالب های زیر به عکس های لیست اضافه کرده باشید: JPEG ، BMP ، GIF ، PNG یا TIFF. بخش ویرایش به کاربران امکان تنظیم سطح روشنایی ، کنتراست ، رنگ و اشباع را می دهد.

 

قابلیت های نرم افزار ۱۲۳VideoMagic Pro 4.1.0.0:

قابلیت حذف پس زمینه ای سبز رنگ عکس‌ها و فیلم‌های شما و جایگزینی با عکس‌ها و فیلم‌های مورد علاقه شما.
اضافه کردن ویدئو های شخصی یا ویدئوهای پیش فرض برنامه در قالب فرمت های AVI، MPG، MPEG و WMV به پس زمینه
قابلیت ضبط ویدئو به صورت مستقیم و به سادگی از دستگاه‌های متصل شده به کامپیوتر نظیر وب کم
قابلیت ترکیب بیش از یک ویدئو با یکدیگر
قابلیت استفاده ا ترنزیشن های آماده برای استفاده در بین دو ویدئو یا عکس

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار