• ۱۱۲ بازدید
  • اسفند ۱۱, ۱۳۹۸
Photo Movie Theater ویرایش و ساخت اسلایدشوهای ویدیویی

Photo Movie Theater دانلود نرم افزار ویرایش و ساخت اسلایدشوهای ویدیویی فوتو مووی تئاتر در آنی یار. نرم افزاری کامل برای ایجاد و ویرایش و ساخت اسلایدشوهای فایلهای ویدیویی.

امروزه ایجاد کلیپ کوتاه به دلیل داشتن ابزارهای مختلف موجود در اینترنت یا حتی توسط سیستم عامل شما به راحتی قابل انجام است. در میان آنها می توانید Photo Movieater را پیدا کنید که قول می دهد چندین ویژگی را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید یک نمایش مناسب برای پروژه های خود ایجاد کنید ، یا عکسهای تعطیلات را در کلیپ بصری جذاب جمع کنید.
اجرای برنامه یک رابط کاربری دوستانه را به وجود می آورد که شما را در هر زمان و حتی اگر هیچ تجربه ویرایش ویدیوی قبلی را نداشته باشید ، به شما امکان پذیر می کند. کلیه اقداماتی که شما باید انجام دهید در برگه ها سازماندهی می شود ، اولین مورد شما را برای انتخاب پرونده هایی که می خواهید با آنها کار کنید انجام می دهد.
هیچ پشتیبانی از کشیدن و رها کردن یکپارچه وجود ندارد ، زیرا پرونده ها فقط به صحنه ها اضافه می شوند ، جایی برای ذخیره عناصری که ممکن است بخواهید در پروژه های دیگر از آنها استفاده کنید. یک صفحه جانبی به شما امکان می دهد از طریق رایانه خود حرکت کنید و هنگامی که بر روی یک مورد مورد علاقه تکان می خورید ، آن را به سادگی به قسمت صحنه می کشید.
پیشرفت در مراحل بعدی به شما امکان می دهد تا با انتقال و تأثیراتی که از یک لیست بسیار مناسب انتخاب کرده اید ، خلقت خود را تقویت کنید. گزینه های سفارشی سازی کمی برای هر یک از دو امکان پیشرفت وجود دارد ، اما تنوع و فراوانی آن را تشکیل می دهد.
آخرین و مهم نیست ، برای لذت بردن کامل از همه سخت کوشی ها ، رسیدن به برگه “Publish” آخرین تنظیماتی را که باید تنظیم کنید قبل از مشاهده نتیجه خود در یک پخش کننده خارجی به ارمغان می آورد. چندین ایستگاه از پیش تنظیم دستگاه برای انتخاب وجود دارد ، اما شما می توانید هر تنظیم را مطابق متن مناسب تغییر دهید.
علاوه بر این ، زدن دکمه “سفارشی” به شما امکان می دهد تا کنترل کامل تنظیمات کیفیت فیلم و صدا را داشته باشید ، با امکان صادر کردن کار خود به فرمت هایی از جمله ، اما محدود به ۳GP ، AVI ، MP4 یا SWF نیست.
با در نظر گرفتن همه چیز ، می توان گفت که Photo Movie Theater 2.40 ممکن است بهترین نوع در نوع خود نباشد اما استفاده از آن به اندازه کافی آسان است و حتی برای افراد بی تجربه نیز قابل دسترسی است. علاوه بر این ، شما قادر به صادر کردن برخی از فرمت های متداول در SD و HD هستید ، و مقیاس ها را به نفع خود قرار دهید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار