• ۱۲۱ بازدید
  • اسفند ۱۱, ۱۳۹۸
Serif MoviePlus X6 ویرایش فایل های ویدیویی

Serif MoviePlus X6 دانلود نرم افزار ویرایش فایل های ویدیویی سریف مووی پلاس ایکس۶ در آنی یار. Serif MoviePlus X6 از منابع مختلفی از جمله دوربین فیلمبرداری، دوربین های دیجیتال، تلفن های هوشمند و موارد دیگر وارد و ضبط می شود. این برنامه از ویرایش Full HD بومی در قالب های رایج مانند AVCHD و MP4 پشتیبانی می کند و از یک جریان کاری پروکسی با الهام حرفه ای برای کاربران در رایانه های کندتر برخوردار است. فیلم را می توان به Blu-ray ، DVD ، وب و موارد دیگر صادر کرد. حالت های ویرایش دوگانه بدان معنی است که می خواهید روند ویرایش شما چقدر مفصل باشد. تعدادی موضوع ، جلوه ها ، عنوان ها ، و انتقال ها شامل می شوند ، بنابراین می توانید به سبک های خود ارزش افزوده ای اضافه کنید ، و مجموعه ای از ابزارهای جلوه های صوتی نیز ساخته شده اند.

 

قابلیت های نرم افزار Serif MoviePlus X6 v8.0.2.21:

ویرایش فایل های ویدیویی.
ذخیره خروجی با کیفیت .HD
امکان ذخیره خروجی برای .IPod, IPAD, PSP
حذف نویز و لرزش از فیلم.
سازگار با نسخه های مختلف ویندوز.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار