• ۱۲۳ بازدید
  • اسفند ۱۱, ۱۳۹۸
Winsubtitler ساخت و ویرایش زیرنویس فیلم

Winsubtitler دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش زیرنویس فیلم وین سابتایتلر در آنی یار. برنامه ویرایش پیشرفته زیرنویس است که یک عملکرد جستجو و جایگزینی را در اختیار شما قرار می دهد تا به سرعت تصحیح متن را انجام دهید ، علاوه بر این یک زبان املایی ، حالت ویرایش دسته ای و یک چاک دهنده زیرنویس DVD نیز در میان دیگران است. این پشتیبانی از چندین نوع پرونده ، مانند SRT ، SSA ، SUB ، STL EBU و Vobsub SUB / IDX پشتیبانی می کند.

نصب این ابزار یک کار سریع و ساده است که نباید هیچ مشکلی را ایجاد کند. در یک رابط منسوخ شده پیچیده شده است که به شما امکان می دهد در هنگام راه اندازی انجمن های نوع فایل ایجاد کنید ، همچنین یک فایل زیرنویس را برای شروع باز کنید.
تمام خطوط در پنجره اصلی نشان داده شده اند ، و می توانید زمان شروع و پایان ، مدت و شرح آنها را بررسی کنید. ویرایش متن ، تغییر خط و فریم خط در ثانیه ، سفارشی کردن رنگ های فونت زیرنویس ، تأکید بر متن (Bold ، Italic ، Underline) و همچنین قرار دادن خط های جدید در هر کجای این سند امکان پذیر است.
Winsubtitler چندین متن متن را نیز در اختیار شما قرار می دهد ، مانند استپ ، استپ ضد ، لاینر ، دوبلر و چشمک زن. علاوه بر این ، می توانید جزئیات پیرامون نام پرونده زیرنویس ، قالب ، مدت زمان ، FPS ، کل فریم ، اندازه ، کل خطوط ، کلمات و حروف را به همراه طولانی ترین خط و فرعی مرور کنید. به علاوه ، می توانید دو نمودار توزیع از شماره و طول خط زیر خط را بررسی کنید.
علاوه بر این ، می توانید یک فایل ویدئویی را بارگذاری کنید تا ضمن پخش فیلم ، تصحیح دقیق زیرنویس ها را انجام دهید ، زیرنویس ها را با فرمت STL EBU صادر کنید ، خطوط را بر اساس مقدار زمان مرتب کنید یا موارد مشابه را با همان مقادیر زمانی ادغام کنید ، جستجو و جایگزینی متن ، پرش به یک خط خاص و همچنین یک املاء داخلی یا برنامه ای که به Microsoft Office نیاز دارد را فعال کنید).
برنامه نرم افزاری همچنین به شما امکان تنظیم زمان ، گسترش تأخیرها ، محدود کردن حداقل و حداکثر مدت زمان ، حذف خطوط و کاراکترهای خاص ، خطوط شکستن ، بهینه سازی اندازه قلم را با تغییر وضوح فیلم و صفحه نمایش ، پخش زیرنویس از فیلم های DVD و همچنین پیوستن به و زیرنویس ها را تقسیم کنید
ما به لطف این واقعیت که Winsubtitler پیامهای خطا را آویزان نکرد ، تصادف کرد یا نمایش داده نشد ، در آزمونهای ما هیچ مشکلی برای ثبات پیدا نکردیم. با استفاده از CPU و RAM کم ، زمان پاسخگویی خوب و تأثیر حداقل بر عملکرد کامپیوتر داشته است. رابط کاربری آن نیاز به پیشرفتهای زیادی در بخش بینایی دارد.

 

قابلیت های نرم افزار Winsubtitler 1.1.7:

پشتیبانی کامل از زیرنویس مبتنی بر متن
پشتیبانی از عنوان EBU (STL)
ارائه(Rendering) زیرنویس (برای نوشتن DVD)
ریپ و وارد کردن زیرنویس از Vobsub SUB/IDX
ریپ کردن زیرنویس از DVD
پشتیبانی از حالت دسته ای (چند فایل)
تنظیم زیرنویس برای فیلم و فایل های صوتی
پخش ویدئو پیشرفتهپشتیبانی از ۷۱ فرمت زیرنویس
دانلود زیرنویس از طریق اینترنت
پشتیبانی از ۷۱ فرمت زیرنویس

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار