• ۱۲۹ بازدید
  • اسفند ۱۲, ۱۳۹۸
Abelssoft mp3 cutter – Portable ویرایش سریع فایل صوتی

Abelssoft mp3 cutter دانلود نرم افزار ویرایش سریع فایل صوتی ابل سافت ام پی تری کاتر در آنی یار.  نرم افزار کاربرپسند برای برش و استخراج بخش هایی از فایلهای صوتی است. پیش از این مجبور بودید برای قطع بخشی از آهنگ ، یک فایل صوتی را پخش کنید و وقتی آن را شنیدید ، تصمیم به قطع آن گرفتید ، اما اکنون می توانید بدون اینکه فقط شروع و انتهای آهنگ را انجام دهید این کار را انجام دهید. . از طرف دیگر ، Abelssoft MP3 Cutter آهنگ ها را خیلی سریع پردازش می کند ، بنابراین وقتی قسمتی از یک آهنگ را قطع می کنید ، می توانید آن را از هر جایی که ذخیره کرده اید پخش کنید. این ابزار به شما امکان می دهد تا به راحتی فایل های صوتی کوچک را با فایل های صوتی بزرگ ویرایش کنید ، بنابراین می توانید بدون توجه به اندازه پرونده ، هر صدای ضبط شده را ویرایش کنید.
Abelssoft mp3 cutter 2020 v7.0 یک برنامه ساده است که به شما امکان می دهد آهنگ های صوتی خود را در عرض چند ثانیه قطع کنید. این کار به لطف رابط کاربری راحت آن بسیار آسان است که شما نمی خواهید هیچ ابزار برش دیگری را امتحان کنید. پس از اینکه آهنگ صوتی را باز کردید ، خواهید دید که می توانید امواج صوتی را تجسم کنید ، این به شما کمک می کند تا هنگام انتخاب ابتدا و انتهای هر آهنگ ، بدون نیاز به پخش آهنگ ، آهنگ را قطع کنید. از طرف دیگر ، Abelssoft MP3 Cutter آهنگ ها را نیز خیلی سریع پردازش می کند ، بنابراین وقتی آهنگ را قطع کردید ، آهنگ صوتی را آماده می کنید تا در هر کجا که تصمیم به ذخیره آن گرفتید ، آن را پخش کنید. این ابزار به شما امکان می دهد پرونده های صوتی کوچک را به همان راحتی با فایل های صوتی بزرگتر ویرایش کنید ، بنابراین می توانید هر ضبط را بدون توجه به اندازه بزرگ ویرایش کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار