• ۱۱۴ بازدید
  • اسفند ۱۲, ۱۳۹۸
GiliSoft Audio Recorder Pro – Portable ضبط صدا

GiliSoft Audio Recorder Pro دانلود نرم افزار ضبط صدا گیلی سافت ایدیو رکوردر در آنی یار.برنامه ای که به منظور کمک برای ضبط صدا های مختلف بر روی رایانه های خود و ذخیره آنها در قالب مورد نظر کمک می کند.

این برنامه با یک رابط کاربری ساده و کاربردی ارائه شده است و به کاربران امکان می دهد به راحتی نوع صداهایی را که می خواهند ضبط کنند انتخاب کنند. این ابزار بسته به ترجیحات کاربران ، می تواند صداهای رایانه را ضبط کند یا می تواند صدا را از میکروفون متصل ضبط کند.
به کمک این برنامه حتی کاربران بدون مهارت رایانه ای پیشرفته می توانند صداهایی را که از طریق کارت صوتی رایانه عبور می کنند ضبط کنند و در عین حال قادر به تنظیم گزینه های خاص برای فایلهای خروجی نیز باشند.
این ابزار با پشتیبانی از طیف گسترده ای از فرمت های فایل خروجی از جمله AAC ، AC3 ، AMR ، FLAC ، M4A ، MP3 ، OGG ، WAV و WMA طراحی شده است.
این برنامه به کاربران امکان می دهد تنظیمات مشخصی را برای پرونده های خروجی به راحتی تعریف کنند ، ضمن اینکه این گزینه را برای آنها فراهم می کند تا بطور خودکار روند ضبط را شروع کنند یا متوقف کنند ، از یک تایمر یکپارچه.
GiliSoft Audio Recorder Pro 10.0.0 با پشتیبانی از تشخیص سکوت هنگام ضبط و همچنین پشتیبانی از صوتی با کیفیت بالا ، استعفا داده شده است تا اطمینان حاصل شود که پرونده های بدست آمده یک تجربه عالی را ارائه می دهند.
در حین آزمایش ، متوجه شدیم که این برنامه می تواند عملکرد سریع را ارائه دهد ، و هیچ مشکلی در شناسایی کارت صدا یا میکروفون نصب شده وجود ندارد. علاوه بر این ، در هنگام ضبط منابع زیادی از سیستم را نمی خورد و به پیکربندی نیاز به کمک کاربر برای انجام کار ندارد.
در کل ، GiliSoft Audio Recorder Pro 10.0.0 یک ابزار ضبط صدا ساده و بصری است که گزینه های مختلف سفارشی سازی را همراه با انجام عملیات سریع و قابل اعتماد ارائه می دهد و به راحتی می تواند یک ابزار قدرتمند را برای همه کاربران بدون توجه به سطح مهارت رایانه ای خود اثبات کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

Windows 2000/2003/XP/Vista/7/8/10 ( 32bits & 64 bits )
 

توضیحات نحوه فعال سازی

نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
به روی فایل Block Host کلیک راست کنید و Run as administrator را بزنید.
فایل keygen را اجرا کنید و از لیست محصولات Audio Recorder pro را انتخاب کنید.
نرم افزار را اجرا کنید و با ایمیل دلخواه و سریال ساخته شده توسط keygen نرم افزار را رجیستر کنید.
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار