• ۱۴۰ بازدید
  • اسفند ۱۲, ۱۳۹۸
OcenAudio – Portable ویرایش فایل صوتی

OcenAudio دانلود نرم افزار ویرایش فایل صوتی اوشن ایدیو در آنی یار. ocenaudio یک راه حل نرم افزاری مناسب برای طراحی ویرایش آهنگ های صوتی است که باعث کاهش ویژگی ها و قدرت تحویل نمی شود. این مبتنی بر چارچوب اوکن است که تجزیه و تحلیل صوتی را ساده می کند.

لحظه ای که آن را باز می کنید ، به طور غریزی می دانید که از کجا می توانید آهنگ ها را اضافه کنید ، جایی که شکل موج نمایش داده می شود و برای یافتن جلوه ها باید به کجا بروید. رابط کاربری آن بیشتر از کاربرپسند است و باعث می شود راه حلی برای یافتن راه خود پیدا کنید.
ocenaudio بیش از یک نمایش شکل موج ساده به شما ارائه می دهد. می توانید نمایی طیفی را به همراه قالب های زمانی مختلف و همچنین قالب های مقیاس عمودی و طیفی تغییر دهید. همچنین می توانید برنامه را با جزئیات مورد تجزیه و تحلیل آهنگ قرار داده و مقدار حداقل و حداکثر نمونه آن ، دامنه اوج ، افست DC و میانگین توان RMS را نمایش دهید.
مانند سایر برنامه های مشابه ، می توانید قسمتی از شکل موج را انتخاب کنید ، آن را برش دهید ، کپی کنید و آن را در جایی دیگر از مسیر بچسبانید. ویژگی ای که در همه موارد ، در غیر اینصورت ، ابزارهای ویرایش صوتی نیز وجود دارد ، امکان انتخاب چندین بخش از یک آهنگ و اعمال تنظیمات مختلف در آن قسمت ها به تنهایی ، بدون تغییر در مسیر انتخاب نشده است. خوب ، OcenAudio 3.7.10 این ویژگی را دارد و بسیار مفید است.
جلوه های عاقلانه ، اکتینودیو انتخاب گسترده ای را به شما ارائه می دهد. شما سکوت می کنید ، معکوس می کنید ، معکوس می کنید و به صورت استاندارد عادی می شوید. سپس تنظیمات دامنه ، فیلترهای عبور بالا و گذر پایین ، تأخیر در اثرات و پردازش میرایی را دارید. ناگفته نماند که وقتی این فیلترها را به آهنگ های خود اضافه می کنید ، از پیش تعیین شده کارخانه ای استفاده نمی کنند و این همان است. شما بر پارامترهای آنها و سایر تنظیمات مختلف کنترل کاملی دارید.
علاوه بر این ، هنگام اعمال یک اثر و دستکاری تنظیمات آن ، تمام تغییراتی که صدا را ایجاد می کند در زمان واقعی ارائه می شود. حتی کوچکترین شکاف در یکی از ۳۱ باند اکولایزر پردازش شده و فوراً به خروجی صوتی اضافه می شود.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار