• ۱۵۱ بازدید
  • اسفند ۱۲, ۱۳۹۸
REAPER – Portable ضبط ویرایش و تبدیل موزیک

REAPER دانلود نرم افزار ضبط ویرایش و تبدیل موزیک ریاپر در آنی یار.

REAPER ابزاری است که به شما امکان ضبط ، ویرایش ، مخلوط کردن ، ارائه و ترتیب صوتی شکل موج چند تایی را می دهد. این ویژگی های پیچیده ورزشی است ، بنابراین برای کاربران قدرت طراحی شده است.
روند تنظیم کاملاً روان اجرا می شود و حتی به شما امکان می دهد یک نصب قابل حمل را انتخاب کنید. انتخاب گزینه دوم شما را قادر می سازد که REAPER را در هر کجا با خود بر روی یک انگشت شست USB بگیرید و بدون تأیید شما هیچ تغییری در رجیستری یا هارد دیسک شما ایجاد نمی کند.
رابط کاربری دوستانه و آسان برای استفاده (توسط کارشناسان) است و به چندین بخش تقسیم می شود – منوی اصلی ، منوی راست کلیک ، نوار ابزار اصلی پنجره ، پانل های کنترل آهنگ ، پنجره اصلی و منطقه ویرایش ، جدول زمانی و میکسر.
همچنین می توانید مناطق دیگر مانند استاد میکسر شناور ، ساعت بزرگ ، اسپلیت پویا ، مرورگر FX ، نوار حمل و نقل و صفحه کلید MIDI مجازی را مشاهده کنید.
REAPER 6.04 از aliasing ورودی و خروجی پشتیبانی می کند (می توانید نام ها را به ورودی ها و خروجی های صوتی خود بدهید) ، دستگاه های MIDI ، پلاگین های VST ، ویرایش پاکت ، مضامین واسط تعریف شده توسط کاربر ، اقدامات و ماکرو های سفارشی ، محیط اطراف ۳D ، اصلاح کننده ماوس ، پاکت های زمینی ، Media Explorer انتخاب زمان پیش نمایش ، نظارت بر آهنگ چند کانال ، ضبط ورودی و متر آهنگ ، انتشار در هر کانال قابل تنظیم و موارد دیگر.
این برنامه از یک مقدار متوسط ​​حافظه سیستم استفاده می کند (که بسیار شگفت آور است) ، همراه با یک مستندات کامل که می تواند به صورت رایگان از وب سایت توسعه دهنده بارگیری شود ، و زمان پاسخگویی کلی آن به دستورات بسیار مناسب است. علاوه بر این ، هنگام آزمایش این نرم افزار با هیچ مشکلی روبرو نشده ایم.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

System Requirements

- Windows 10, Windows 8, Windows 7
- Processor: 1 GHz (multicore or multiprocessor recommended)
- RAM: 1 GB (8 GB recommended)
- Graphics card: Onboard, min. resolution 1024 x 768
- Sound card: Onboard
- Hard drive space: 500 MB for program installation
- Program languages: Deutsch, English, Español, Français
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار